Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Arapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟

Mesaj icon Konu: مَرْحَب&

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2869

Alıntı idinc Cevapla bullet Konu: مَرْحَب&
    Gönderim Zamanı: 12Şubat2008 Saat 12:51
merhaba arkaslar bende herkes gıbı arpca ogrenme nıyetındeyım .allahım ızın verırse ınsallah ogrenırım.uzun zamandan berıdır ogrenme hevesım var fakat ogrenecegım ne bır kaynak nede bır kıtap var.kasaba gıbı bır yerde yasıyorum ve bunun getırdıgı zorunlu ımkansızlıklar kıtap almamma vede arastırma yapmama engel oluyor bu nedenle sızlerden rıcam kendı basıma ınternetten nasıl arpca ogrenebılırım bana yardımcı olursanız cook mınettar kalırım.allahın rahmetı uzerınızde olsun ıyı gunler.gazell

Düzenleyen gazel63 - 12Şubat2008 Saat 12:52
IP
dinle
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 366

Alıntı dinle Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Şubat2008 Saat 13:12
Orjinalini yazan: gazel63

merhaba arkaslar bende herkes gıbı arpca ogrenme nıyetındeyım .allahım ızın verırse ınsallah ogrenırım.uzun zamandan berıdır ogrenme hevesım var fakat ogrenecegım ne bır kaynak nede bır kıtap var.kasaba gıbı bır yerde yasıyorum ve bunun getırdıgı zorunlu ımkansızlıklar kıtap almamma vede arastırma yapmama engel oluyor bu nedenle sızlerden rıcam kendı basıma ınternetten nasıl arpca ogrenebılırım bana yardımcı olursanız cook mınettar kalırım.allahın rahmetı uzerınızde olsun ıyı gunler.gazell

merhaba gazel63,hoşgeldin
bizlerde sizin gibi yeni öğreniyoruz,isterseniz sıfırdan arapça bölümüne bakabilir;buda sitenin ana sayfasında;
IP
ebrar sidra
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı ebrar sidra Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Şubat2008 Saat 16:30
selam arkadaşım eger bir hoca ile ögrenme imkanın yoksa bence bu konudaki en iyi kitab'necla yasdıman''adım adım kur an dili'kendi kendine ögrenme formatında düzenlenmiş ben çok faydasını gördüm
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2869

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Şubat2008 Saat 19:43
COK TESEKUR EDERİM EBRAR SİDRA MUHAKAK ALACAGIM EMIN OL UMARIM SENIN KADAR BENDE FAYDALARINI GORURUM CUNKU BEN SIFIRDAN ARAPCA OGRENIYOORUM KURAN KERİM OKUYORUM COK SUKUR AMA TECVITLI BILMIYORUM KENDI KENDIME OGRENDIM SIMDI COOKIYI OKUYABILIYORUM ARAPCA OGRENMEK ICIN KURAN I KERIMI TECVITLI OKUMAM MI ? LAZIM COK YAKIN ARKADSIM BOYLE SOYLEDI TABI BILGIM OLMADIGI ICIN DOGRUMU SOYLEDI YANLISMI SOYLEDI BILEMIYORUM BU KONUDADA AYDINLATIRSAN BENI MEMNUN OLURUM IYI AKSAMLAR .SEVGIYLE KALIN.GAZEL
IP
ebrar sidra
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı ebrar sidra Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Şubat2008 Saat 21:08
arapça ögrenir veya ögretirken tabi uzatma ve mahreçler daha bir önem kazanıyor ama bence böyle bir şart kesinlikle yok
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası