Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: في حد في الاردن؟؟ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scorpions
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı scorpions Cevapla bullet Konu: في حد في الاردن؟؟
    Gönderim Zamanı: 22Aralık2007 Saat 15:44

adim mohammed o kadar turkce bilmiyorumki ama konusa bilirim iste.... aslinde ben filistinliyim ve urdunlu aylim orda filistinde yasiyorlar ama ben urdundayim conku salisiyorum...uni. de bit rurkce korsu aldim conku turkey cok seviyorum ama hic gitmedim orda.... urdunde turklar varsa..beni ...beni what...beni tell me..ok??

IP
*Yusuf*
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı *Yusuf* Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ocak2008 Saat 01:17

wellcome mohammed. maşallah türkçeyi iyi biliyorsun. eğer ürdünden türk arkadaşlar olursa sana haber ederiz:) Allah'a emanet ol

IP
scorpions
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı scorpions Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ocak2008 Saat 10:29
ya cok tesekkur ederim... eger varsa haber eder misiniz?? onlara arabca yardim edebilirim beni turkce yardim edebilirlar.. degil mi???
siz nerde yasiyorsun?

IP
mbagci9
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 535

Alıntı mbagci9 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ocak2008 Saat 10:50
sayın scorpinos 1. mesajınızda türkiye ye hiç gitmedim ürdündeyim diyorsunuz fakat konum istanbul görünüyor. İstanbulu çok sevdiğinizden mi öyle seçtiniz konumunuzu.
ayrıca ikinci mesajınızda gördüğüm kadarıyla türkçeyi çok güzel öğrenmişsiniz hatta imla kurallarına kadar "" eğer varsa haber eder misiniz ? """" buradaki  " misiniz" soru edatının yazılışını anadili türkçe olanlar bile yanlış yazıyorlar. Tebrik ederim .

IP
scorpions
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı scorpions Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ocak2008 Saat 11:00
dear mbagci9
hahaha her sey anlamadim ama cok tesekkur ederim size...  calisiyrum simdi urdunda...param vasra turkeye zeyaret edeceigim....  cok mutluyum conku turkeyle konusyorum ben

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.