Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: . Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
hasene
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı hasene Cevapla bullet Konu: .
    Gönderim Zamanı: 09Aralık2007 Saat 10:01

S.a Arkadaşlar öncelikle ALLAH bu formu yapanlardan razı olsun diyorum, adım halil evliyim internet kafe sahibiyim, Kur'anı anlayabilmek için arapça öğrenmeye karar verdim karşıma bu site çıktı zorda olsa üye oldum, nereden başlayacağımı bilmiyordum, daha önce sorulan soruları araştırdım karşıma http://www.onlinearabic.net/uye_sor.asp?url=/dersler/dersler_yazma_kurallari.asp bu link çıktı linke tıkladığımda tekrar üyelik istiyor nickimi ve şifremi giriyorum yanlış diyor, orayada tekrar üye olsum AsiL nickiyle, üyeliğiniz onaylandı dedi sonra tekrar girmek istediğimde yine üyelik istiyor ve şifremi kabul etmiyor, ne yapmalıyım ?

Son olarak tekrar belirteyim amacım açıköğretimde falan ders geçmek veya buna benzer sınav vs. olayım yok yalnızca kuran okunurken onun ne demek istediğini anlamak istiyorum

Düzenleyen hasene - 09Aralık2007 Saat 11:15

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Aralık2007 Saat 22:12

merhaba hasene aramıza hoşgeldin

sitenin üyelik sistemi ile forumun üyelik sistemi farklı. Bu nedenle siteye girerken site üyelik formunda belirttiğin kullanıcı adı ve şifreni kullanmalısın. Siteye kaydolurken kullandığın mail adresini ve bilgilerini info@onlinearabic.net adresine gönderirsen gerekli kontrolleri yapabiliriz.

iyi çalışmalar dilerim.

IP
hasene
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı hasene Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Aralık2007 Saat 11:23
Yolladım

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır