Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: sorum olacaktı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
imren gülüm
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı imren gülüm Cevapla bullet Konu: sorum olacaktı
    Gönderim Zamanı: 04Aralık2007 Saat 00:28

merhabalar,
ben hataylıyım ve arabım,biraz değişmiş biraz da türkçeyle krıştırılmış bir arapça konuşuyoruz. bense resmi arapça öğrenmek ve daha iyi anlamak istiyorum ayrıca uzun süredir evde olamadığım için pratiğim de azalıyor.hazırlık derslerine baktığım zaman tanışmamız da bile farklılık olduğunu gördüm hazırlık derslerini almam sizce gerekli mi birde hazırlık derslerini alanlara ilk ay dersleri hediyemiz diyor öyleyse hazırlık derslerini alırsam maddi olarakta bir kaybım olmayacak yani zaten aynı parayla ilk ay derslerini de almış olacağım değil mi cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

ayrıca son bir sorum olacak aldığım ilk ay derslerini sisteme her girişimde görecekmiyim yani bir süre kısıtlaması var mı

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Aralık2007 Saat 09:38

Merhaba imren gülüm, aramıza hoşgeldin

Hazırlık dersleri alana ilk aya ait olan 12 ad. dersi hediye ediyoruz. Veya tersi.. ilk ay derslerini almak isteyenlere hazırlık derslerini hediye ediyoruz. Bu nedenle maddi açıdan bir kaybınız yok, hazırlık derslerini aslında ücretsiz izlemiş gibi olacaksınız.  Ders izleme sürelerimiz hakkında bir kısıtlamamız yok. Diyelim ki 20 YTL yatırdınız ve  bir aylık üye oldunuz bu size şu imkanları getirecek

1. 12 ad. hazırlık dersini görüntülü video kaydıyla ve bu derslere ait dökümanlarıyla birlikte işleyebileceksiniz.
2. 12 ad. birinci ay dersini görüntülü video sunumuyla ve bu derslere ait dökümanlarıyla birlikte işyelebileceksiniz.
3. Bir ay süresince bu dersleri dilediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebileceksiniz.

Bir ayın sonunda diyelim ki üyeliğiniz bitti, siz de üyeliğinizi yenilemediniz ve derslerimize katılmaktan vazgeçtiniz. Bu durumda izlemiş olduğunuz derslerinizi tekrar izleme imkanınız yok. ancak dersleri beğendiniz ve devam etmek istediniz, üyeliğinizi ikinci ay için yenileyerek bir 20 YTL daha yatırdınız, bu durumda hem hazırlık derslerini, hem birinci ayın derslerini hem de ikinci ayın derslerini dilediğiniz kadar çok tekrar ederek izleyebilirsiniz. Ben her ay 20 YTL yatırmakla uğraşmak istemiyorum diyorsanız, ödemenizi altı aylık yapabilirsiniz. 6 aylık ödeme yapanlara bir aylık dersi hediye ediyoruz yani 120 YTL değil 100 YTL alıyoruz. Böyle de bir avantajınız var.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide