Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Üyelik İşlemleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİÜyelik İşlemleri
Mesaj icon Konu: acil AÖF Arapça derslerine kayıt olacam Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
l@lez@r
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı l@lez@r Cevapla bullet Konu: acil AÖF Arapça derslerine kayıt olacam
    Gönderim Zamanı: 29Kasım2007 Saat 01:19

selam ben bu foruma üye olmama rağmen aöf önlisans arapça destek derslerine katılmak istiyorum fakat kayıt olurken daha önceden e-mailim kayıtlı olduğu için kayıt yaptıramıyorum acil olarak bu konuda siz saygıdeğer yöneticiler tarafından yardımlarınızı bekliyorum

Düzenleyen idinc - 01Aralık2007 Saat 01:00

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Kasım2007 Saat 10:03

selam l@lez@r, hotmail adresine gerekli açıklamayı gönderiyoruz.

Çalışmalarında başarılar...

IP
kozam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kozam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 00:30
selam ben kozam aöf ilahiyat önlisans destek derslerine kayıt oldum fakat dersleri izlerken derste kopukluk oluyor ses kesilip duruyor kısacası dersleri sağlıklı bir şekilde takip edemiyorum acaba bu durum internetten mi kaynaklanıyor bu durumda benim ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olunuz teşekkür ederim

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 00:57
Merhabalar kozam
Neşen bol olsun.

Lokal bir sorun yaşıyorsundur. Bağlantı yaptığınız bölgenizde bir yavaşlılık olabilir ama Yaşadığınız durum geçicidir. Öncelikle modeminizi resetleyin (fişini çekerek kapat-aç) sonra daha da hızlanabilir.

Serverimizin internet omurgasına bağlantı hızı 10mbit gibi oldukça bağlantı hızı vardır. Ve söz konusu yaşadığınız durum konusunda uyarı almadık. Bölgenizdeki internet omurgasıjnda geçici bir yavaşlılık yaşıyorsunuz.

Başarı ve güzellikler hayatınızı süslesin diliyoruz.

IP
kozam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kozam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 00:59
teşekkür ederim idinç

IP
kozam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kozam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 01:10

tekrardan selam idinç bir sorum daha olacaktı aöf arapça destek dersler bölümünde derslerle ilgili sorular ve teknik konularla ilgili sorular bölümüne giremiyom benden parola istiyor parolayı yazmama rağmen kabul etmiyor acaba benmi yanlış yapıyorum kafanı şişirdiğim için gerçekten özür dilerim acemiliğime ver

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 01:22
Merhabalar kozam
Neşen bol olsun.

Rica ederim, yardımcı olmak ve başarınızı izlemlemek bizleri sevindiyor.

Bahsettiğin gibi derslerle ilgili sorular ve teknik konularla ilgili sorular bölümüne girdiğinde yaşadığın sorun benim yaptığım kontrollerde görünmüyor.

Ancak sorunu hangi ünitede yaşadığını kontrol edebilmem için ünite numarası belirtebilir misin?
Bir kontrol edeyim, ilgili ünitede bir sorun yaşayacak mıyım, bir bakayım?
Böylece bir sorun görünmezse, bilgisayarınızın Explorer ayarlarında bir sorun olduğunu tespit etmiş olacağız.

Bilgilendirmenizi bekliyorum. 

IP
kozam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kozam Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 01:37
hakkını helal et idinç sorunu hallettim zannederim uykum geldi forum şifresini girmek aklıma gelmedi inş daha dikkatli olacam ama yardımın için tekrardan teşekkür ederim bu arada emeğinize sağlık allah razı olsun derslere katıldım faydalı olacağına inanıyorum süper arkadaşlarım özel arapça derslerine katılıyolardı bende çalıştığım için ve saatleri bana uymadığı için bayağı içerliyordum ama şimdi bakıyorumda bu derlere katılmakla çok iyi yapmışım allah sizlerden razı olsun allah emeğinizi zayi etmesin

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Aralık2007 Saat 01:43
Rica ederim kozam
Neşeniz bol olsun.

Sorununuz giderebilmiş olmanıza sevindik.

Memnuniyetiniz bizleri ziyadesiyle sevindirmektedir. Amacımız AÖF İlahiyat Önlisans Arapça derslerine herkesin ulaşarak çalışabilmesi.

İnternet ve bilgisayar sayesinde, şehirden uzakta oturmuş olsa, herkese bu güzel imkanı ulaştırarak evinden istediği kadar çalışma imkanını sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Başarınız mutluluğumuz olacaktır.

Sınırsız başarılarınızı diliyoruz.

IP
ciseppe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ciseppe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2007 Saat 15:57
selamun aleykum arkadaşlar ben ben burda yeniyim ve hiç arapçam yok ama kuran-ı kerim bilirim arapça öğrenmeyi çok istiyorum ama nasıl ders alacam ne şekilde olcak bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden herkese tşkler(hiç arapçam yok nerden başlayabilirim önerisi olan arakadaşlar varsa lütfen yardım) selamun aleykum

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2007 Saat 16:18
Merhaba ciseppe, aramıza hoşgeldin

Senin için şöyle bir rota çizebiliriz:

1. Sitemizin anasayfasında yer alan "sıfırdan arapça" bölümünden çalışmaya başla.. Bu bölümde harfleri, okuma kurallarını ve basit bir kaç gramer bilgisini öğreneceksin. Bu bölümümüz ücretsizdir. Linki şu şekilde:

2. Arap hocalarımız tarafından sunulan online pratik arapça derslerimize katıl. Bu derslerimiz de sıfır seviyesinden başlıyor ve ileri seviyelere kadar gidiyor. Bu derslerimiz ücretli... Aylık 20 YTL veya 6 aylık 100 YTL ödeyerek derslerimize katılabilirsin. Detaylı bilgi ve ders örneğini görmek için aşağıdaki adresi inceleyebilirsin: 

3. AÖF ilahiyat öğrencileri için hazırlanan gramer ağırlıklı arapça derslerimiz var. Bu derslerimizde adım adım arap grameri öğretiliyor. Bu derslerimiz de ücretli.. Aylık 20 YTL veya senelik 130 YTL ödeyerek bu derslerimize katılabilirsin. Detaylı bilgi ve ders örneğini aşağıdaki adresten inceleyebilirsin:

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

Düzenleyen ibotea - 11Aralık2007 Saat 16:21

IP
ciseppe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ciseppe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2007 Saat 18:14
çok tşk ettim sağol arkadaş bak bu iyi geldi ayrıca sözlük falan da tedarik edinilebilir mi bu sitede

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2007 Saat 21:24
Merhabalar ciseppe
Neşen bol olsun.

Hem sözlük tedarik edebilir hem de online sözlükten istifade edebilirsin;

a) www.arapcasozluk.net online Arapça-Türkçe&Türkçe-Arapça sözlük sitesinden istifade edebilirsin.

b) İnteraktif sesli sözlüğü www.arapcayayinlar.net/prod.asp?UID=42 sitesinden tedarik edebilirsin.

AÖF Arapça derslerinde ve sınarlarında sınırsız başarılar diliyorum.

Orjinalini yazan: ciseppe

çok tşk ettim sağol arkadaş bak bu iyi geldi ayrıca sözlük falan da tedarik edinilebilir mi bu sitede

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:13
allah rızası için size ulaşacağım telefon numaranız yok mu kayıt olmak istiyorum kaç sefer yazdım bi telefon numaranızı vermek bu kadar zormu

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:21

Merhaba candadas26,

Gönderilen Özel Mesajların Bir Kopyasını E-posta Adresime Yolla:-

Gönderen : candadas26
Gönderen : Bugün at 23:40

selamun aleykum ben sitenize üye olmak istiyorum ama bir kaç sorum var para işi sorun değil sorun şu ara sınava tam 60 gün var sayılır ben de 20 milyonluk olana abone alacam ama demişsinizki 1 aylık olanlar 1,2,3,4üncü konulardan istifade edebiliyor fakat bende diyorum ki benim 4 konuyu 1 ayda BİTİRECEK ZAMANIM KALMADI ÇOK HIZLI ÇALIŞIP 2 AYDA GÜNDE 4 GÜNÜMÜ AYIRARAK BU 15 KONUYU TAMAMLAMAK İSTİYORUM O YÜZDEN NE YAPMAM LAZIM 2 AYDA 15 KONUYU BİTİRMEM LAZIM
SİZİN TELEFON NUMARANIZ YOK MU RİCA ETSEM VERSENİZDE ÖYLE GÖRÜŞSEK MERAMIMI YAZARAK TAM ANLATAMIYORUM NE OLUR ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN SINAVA AZ KALDI BEN GERÇEKTEN PROĞRAMLI ÇALIŞIP BÜTÜN DERSLERİ YANİ 15 KONUYU 2 ayda bitirebilirim acele cevap yazın ve de telefon numaranızı yolayın
< =AttachmentDownload marginWidth=0 Spacing=0 marginHeight=0 Border=0 scrolling=no>

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:25
ya ne olur bi telefon numaranız ı yollayın kayıt olmsk istiyorum özel sorularım var
sınava 2 ay kaldı

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:28
endişelenmene gerek yok, sorunun çok basit

bir aylık süre içinde 15 üniteyi çalışman lazım değil mi, o halde 15 üniteyi içeren ödemeyi yaparak bu dersleri alabilirsin. Biz her ay 4 ünite işledik bu zamana kadar. Yani senin şu anda 16ncı derse kadar alabilmen için bir seferde 4 aylık ödeme yapman gerekiyor. Bu da 80 YTL yapar. Buna göre aşağıda adresini vereceğim kayıt sayfasından kaydını yap, ödemeni yatır hemen bugün derslerin açılsın.

Kayıt sayfası:

İyi çalışmalar.

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:43
hocam ben 1 aylığa dün kayıt yaptırmıştım fakat siz dediniz ki 4 aylık yaptırın ben de şimdi 4 aylık yaptırmak istiyorum fakat bana şunu diyor 1 aylık kaydınızı değştiremezsiniz yardımınızı hemen bekliyorum namaz vakti geldi gitmem gerek biraz acele ederseniz sevininirim  yabi 4 aylık üye olduğum zaman istediğim zaman istediğim gibi ünüte atlaya bilirmiyim yada şöyle diyim biraz hızlı çalışıp 2-3 günde bir konu bitirip 2 ayda 15 konuyu bitirmek istiyorum acele cevap yazarssanız sevinirim benim şu sorunumu halledin  ben 1 aylığı iptal edip 4 aylık  olmak istiyorum gerekirse buğün hemen yatırırım

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:44
hocam ben 1 aylığa dün kayıt yaptırmıştım fakat siz dediniz ki 4 aylık yaptırın ben de şimdi 4 aylık yaptırmak istiyorum fakat bana şunu diyor 1 aylık kaydınızı değştiremezsiniz yardımınızı hemen bekliyorum namaz vakti geldi gitmem gerek biraz acele ederseniz sevininirim  yabi 4 aylık üye olduğum zaman istediğim zaman istediğim gibi ünüte atlaya bilirmiyim yada şöyle diyim biraz hızlı çalışıp 2-3 günde bir konu bitirip 2 ayda 15 konuyu bitirmek istiyorum acele cevap yazarssanız sevinirim benim şu sorunumu halledin  ben 1 aylığı iptal edip 4 aylık  olmak istiyorum gerekirse buğün hemen yatırırım

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:52
hocam niye cevap yazmıyorsunuz 1 aylığa daha para yatırmadım ve ben 4 aylık yatırıp 2 ay içerisinde bu 16 konuyu bitirmek istiyorum  ama bir yandan da dün gece 1 aylığa abone oldum diye kaydınızı değiştiremezsiniz diye uyarı mesajı alıyorum yardım edin acele cevap yazın

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:56
hocam niye cevap yazmıyorsunuz 1 aylığa daha para yatırmadım ve ben 4 aylık yatırıp 2 ay içerisinde bu 16 konuyu bitirmek istiyorum  ama bir yandan da dün gece 1 aylığa abone oldum diye kaydınızı değiştiremezsiniz diye uyarı mesajı alıyorum yardım edin acele cevap yazın

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 14:57
Siz hesap numaramıza 80 ytl ödemenizi yapın biz size dersleri açarız.  ödemenizi yaparken adınızı soyadınızı ve öğrenci numaranızı mutlaka yazın. ödemenizi yaptıktan sonra bize mail atın, işlemlerinizi hemen başlatalım.

Düzenleyen ibotea - 07Şubat2008 Saat 14:59

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 15:00
tamam  hocam anladım aynı posta çekine yatıracam demi  numaralar değişmiyor demi

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 15:38
hocam şimdi yatırsam yarın açılır mı yani pazertesi ye kalsın istemiyorum
i

IP
candadas26
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı candadas26 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 15:43
hocam şimdi yatırsam yarın açılır mı yani pazertesi ye kalsın istemiyorum

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2008 Saat 15:46

bugün yatırın, yatırınca mail atın, bugün açarız.

IP
Sule Nur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Sule Nur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Şubat2008 Saat 19:33
ya ben siteye üye oldum online arapça derslerini görmek istiyorum ama giriş yaptığımda şifre veya kullanıcı adınız yanlış yazıyor. Ama ben eminim doğru yazdığımdan. Bu yüzden üyelik işlemlerimi yeniden gözden geçiridim yeniden girdim ama yine aynı uyarıyla karşılaştım yardımcı olabilirmisiniz??? çok sewinirim şimdiden tşk ler...

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Şubat2008 Saat 22:51
merhaba Sule Nur, hoşgeldin

öğrenci numaranı ve derslere kayıt olurken kullandığın mail adresini söylersen sorunu tespit edebiliriz. Yani derslere kayıt oldunuz ve ders ücretini ödediniz değil mi?

IP
Sule Nur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Sule Nur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Şubat2008 Saat 22:43
ya tamam bn wazgeçtim şimdide üyeliğimi silmek istiyorum siz bana en iyisi bu konuda yardımcı olun Biraz yüzsüzlük yaptım ama k.bakmayın artık...

şule...
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Şubat2008 Saat 01:05
Merhabalar Sule Nur
Neşeniz bol olsun.

İsteğiniz üzere üyeliğinizi sildim.

Sağlıcakla kalın.

Orjinalini yazan: Sule Nur

ya tamam bn wazgeçtim şimdide üyeliğimi silmek istiyorum siz bana en iyisi bu konuda yardımcı olun Biraz yüzsüzlük yaptım ama k.bakmayın artık...

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.