Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Üyelik İşlemleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE AÖF ARAPÇA DESTEK DERSLERİÜyelik İşlemleri
Mesaj icon Konu: s.a. hangi isme havale yapmam gerekiyor? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
resulehasret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı resulehasret Cevapla bullet Konu: s.a. hangi isme havale yapmam gerekiyor?
    Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 11:48

bende yeni üyelerden biriyim bi konuda bilgilendirirseniz sevinirim inş. ödeme konusunda bilgi için iki e mail aldım her ikisindede farklı hesab numaraları ve farklı kişi isimleri var ihsan dinç ve halil ibrahim çay.hangi hesaba yatırmam gerekiyor yada farketmezmi yardımcı olursanız sevinirim...selametle.

YARABBİ ÇAGIN KITLIGINI ÇEKTİGİ SEVGİYİ BİZE KATIK,ÇAGIN UNUTTUGU TAKVAYI BİZE AZIK YAP(AMİNN)
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 11:56

merhaba resulehasret aramıza hoşgeldiniz. ödemeyi sanırım halil ibrahim çay adına yatırmanız gerekiyor. bu arada duanız çok güzel....AMİN....     emanetle kalın

IP
resulehasret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı resulehasret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 12:11
hoşbulduk saolun bilgilendirdiginiz için teşekkürler.selametle

YARABBİ ÇAGIN KITLIGINI ÇEKTİGİ SEVGİYİ BİZE KATIK,ÇAGIN UNUTTUGU TAKVAYI BİZE AZIK YAP(AMİNN)
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 17:53
S.a. resulehasret kardeş

Kullanıcı adın çok güzel.

Bende online görüntülü pratik arapça derslerine devam ediyorum. Ve Online Görüntülü Pratik Arapça ders ücreti 100YTL'yi ilk kayıt sırasında Halil Ibrahim Çay adına posta ceki hesabina yatırmıştım.

Sende beğeneceksindir, dersler çok hoş ve zevkli.

Allah emeği geçenlerden razı olsun.

Selam ve dua ile.

الطالب المجتهد
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 17:54

Merhaba resulehasret, aramıza hoşgeldin

ödeme bilgilerinde sana verilen hesap numaraları doğrudur. Halil İbrahim Çay hesabı veya İhsan Dinç hesabı farketmiyor. Hangi banka kolayına geliyorsa oradan ödemeni yapabilirsin. İnternet bankacılığı kullanmıyorsan Posta çeki hesabını kullan. Çünkü hem daha pratik hem de havale masrafı 1 YTL. Bankalardan havale yapmaya kalkarsan çok havale masrafı alırlar, gerek yok.

IP
resulehasret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı resulehasret Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2007 Saat 13:48

İLGİLENDİGİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...AYRICA SİTENİN İÇERİGİDE ÇOK HOŞ OLMUŞ.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN SELAMETLE...

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2007 Saat 15:47
Allah sizlerden de razı olsun. Derslerinizde başarılar diliyorum

IP
l@lez@r
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı l@lez@r Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2007 Saat 23:06

bende yeni üyelerdenim.aof birinci sınıf öğrencisiyim site çok güzel özellikle biz arapça dersi alacaklar için emeği geçenlerden allah razı olsun

bende online arapça aof arapça destek dersine katılmak istiyorum.fiyatın dışında daha açık bi şekilde aydınlatırsanız sevinirim şuan hemen kayıt olsam arapça dersinden hemen yararlanabilirmiyim.istediğim saatte dersi takip edebilir tekrardan izleyebilirmiyim.başlama tarihi varmı.derslerin işleyişleri hakkında daha geniş bir bilgi almak istiyorum.

inandığın gibi yaşamıyorsan yaşadığın gibi inanmaya başlarsın...
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ekim2007 Saat 00:26
Merhaba l@lez@r, güzel duaların için teşekkür ederiz. Allah senden de razı olsun.

Kayıt olur olmaz derslere başlayabilirsin. Her ay için 4 ünite işleniyor. Yani haftada bir ünite işleniyor. Dersleri istediğin saatte izleyebilirsin. Tekrar tekrar istediğin kadar izleyebilirsin. Üyeliğin süresince üyelik hakların kadar dersi dilediğin zaman ve dilediğin kadar tekrar ederek izleme hakkın var. Örneğin diyelim ki şimdi 20 YTL yatırdın ve üye oldun. Bu durumda şunlardan yararlanıyorsun:

1. ilk dört üniteye ait ders dökümanlarına sınırsız ulaşma hakkı
2. ilk dört üniteye ait ders videolarını sınırsız izleme hakkı
3. ilk dört üniteye ait ders slaytına sınırsız ulaşma hakkı
4. ilk dört üniteden her bir üniteye özel olarak hazırlanmış toplam 4 adet deneme sınavına ücretsiz katılma hakkı

Ders kaçırma gibi bir problemin yok, dersler şu tarihte başlıyor veya şu saatte başlıyor diye bir sınırlama yok. Her şeyi sen belirliyorsun. Ne zaman müsaitsen, internete ulaşabildiğin her ortamda, evde, işyerinde, okulda, seyahatte, cafede... şifrelerinle derse katılıp dersini çalışabilirsin.

Umarım kafandaki soruları aydınlatabilmişimdir. Takıldığın hususlar olursa lütfen sor.

Çalışmalarında şimdiden başarılar diliyorum.

IP
l@lez@r
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı l@lez@r Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2007 Saat 00:59

aydınlattığınız için çok teşekkür ederim benim için çok faydalı oldu hayırlısı ile inşallah biranönce şu arapça dersinide alırım dualarda buluşmak üzere

forumda a dan z eye emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler gerçekten forum çok güzel ve faydalı

muhabbetle kalın muhammedle kalın...

inandığın gibi yaşamıyorsan yaşadığın gibi inanmaya başlarsın...
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.