Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Arapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça'yı Nasıl Öğrendim? - كيف تعلمت اللغة العربية؟
Mesaj icon Konu: yeni üeyelerdenim yardımalrınızı bekliyorum Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ilahiyatlı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı ilahiyatlı Cevapla bullet Konu: yeni üeyelerdenim yardımalrınızı bekliyorum
    Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 12:16
s.a ben yeni üye oldum imam hatipte temelim sağlam değildi şimdi de ilahiyata gidiyorum arapça öğrenmek istiyorum inşallah burası faydalı olur  öncelikleri ben bu forumu nasıl kullanabilirim?

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 12:26
Merhaba ilahiyatlı, aramıza hoşgeldin :)
Sitemizde arapça ile alakalı istifade edebileceğin tonlarca döküman var. pratik arapça bilgilerinden tut, hikaye çevirilerine, sarf, nahiv bilgisi içeren dökümanlardan, onparmak arapça yazma derslerine kadar bir çok bölümümüzden istifade edebilirsin. Üstelik Arap hocaların eşliğinde görüntülü online ders kayıtlarımız da başladı. Online derslerimiz 30 ekim pazartesi günü başlıyacak Allah nasip ederse. Bu derslerle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsin.

Şimdiden çalışmalarında başarılar diliyorum. Belli bir temel almışsın, bunu değerlendirirsen muhteşem bir dili öğrenmiş olacaksın. Bence gayret etmeye değer. Kal sağlıcakla...

IP
ilahiyatlı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ilahiyatlı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 12:37

hoşbulduk:)  böyle imkanların olması güzel inşallah faydalı olur bende istiyorum inşallah dediğin gibi olur. peki ben bu dökümanlara bu adresten mi ulaşıcam. çok teşekkürler yardımcı olduğun için. :) 

IP
ilahiyatlı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ilahiyatlı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 12:42

bide şu var ben dersler için para ödeyeceğim ama ben evimde değilim yurttayım ve internette sabit bi bilgisayardan girmiyorum bu sorun olur mu?

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2006 Saat 22:41
sabit bilgisayardan girmen şart değil. Ödemeni yaptıktan sonra sistemimiz ders erişimini sana açacak. işte o zaman derslere sana verilen adresten girip devam edebilirsin. İster internet kafeden, ister yurttan, nereden müsait olursan.

IP
ilahiyatlı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ilahiyatlı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Ekim2006 Saat 18:03

bilgilendirdiğin için teşekkürler  

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,133 Saniyede Yüklendi.

gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | konut kredisi hesaplama | teb bankası | akbank kredi | ihtiyaç kredisi hesaplama | en uygun konut kredisi | garanti kredi | en uygun kredi | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi