Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Teknik konularla ilgili sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİTeknik konularla ilgili sorular
Mesaj icon Konu: harekeli hikayeler arıyorum Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
elif45
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı elif45 Cevapla bullet Konu: harekeli hikayeler arıyorum
    Gönderim Zamanı: 20Ekim2007 Saat 16:53

s.a pek iyi bi başlangıç olmadı benim için ama dersleri açtığımda bu sayfanın panonuzdan bilgi yapıştırmasına izin veriyo musunuz diye bir internet explorer kutucuğu çıkıyo ewet diyorum hayır diyorum x e basıyorum tekrar geliyo:)ayrıca anlaşılamıyacak şekilde kesinti var derste ne yapmalıyım teşekkurler...

Düzenleyen elif45 - 20Ekim2007 Saat 16:55

SESİNİ DEĞİL SÖZÜNÜ YUÜKSELT,YAĞMURLARDIR ZAMBAKLARI BUYUTEN GÖKGURULTULERİ DEĞİL!
IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2007 Saat 19:42

Merhabalar elif45
Neşen bol olsun.

Bahsettiğin uyarı "Explorer7" tarayıcıların ayarlarıyla ilgili değişikliklerden çıkıyor. Söz konusu açılan pencereyi 3 defa "evet" veya "hayır" şeklinde tıklayarak bir daha çıkmamasını sağlayabilirsiniz.

Explorer7 ayarlarından bu durumu iptal edebilirsiniz veya Explorer6 kullanırsanız bu şekil uyarı çıkmayacaktır.

Serverlerimiz 7/24 saat çalışmaktadır.
Büyük ihtimalle lokal bir yavaşlılık yaşıyorsunuzdur. Zira malum TTelekomda grev var, ve bir takım yerlerde fiber optik kabloları kestiler bu durumda internetteki lokal erişimi yavaşlatıyordur.
Ancak bu durum geçicidir. İlerleyen saatlerde eski internet hızınıza ulaşabilirsiniz.

Bol Arapça'lı günler.

Çalışmalarınızda sınırsız başarılar diliyoruz.

IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2007 Saat 19:57
A.a. selam elif45 kardeş.

Ben de geçende bilgisayarıma format attım ve XP professionel yükledim ve güncelleştirme yaptığımda explorer7 yüklendi kendiliğinden ve aynı senin yaşadığın sorunu yaşadım. Çokca tılayınca kaybolmuştu.

Daha sonra ekle/kaldırdan tarayıcı kaldırdım ve explorer6 yükledim şimdi kullanıyorum.

Sende explorer6 yükle kardeş rahat edersin.

Selam ve dua ile.

الطالب المجتهد
IP
elif45
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı elif45 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2007 Saat 21:33
 saolasın scelik kardeşim ama bu format atmak filan hiç benim harcım değil bilgisayar konuşunda malesef az bilgiye sahibim neyse inş. düzelir bilgilendirdiğiniz için de teşekkurler...

SESİNİ DEĞİL SÖZÜNÜ YUÜKSELT,YAĞMURLARDIR ZAMBAKLARI BUYUTEN GÖKGURULTULERİ DEĞİL!
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2007 Saat 21:45
S.a. elif45 kardeş.

Ben bilgisayarına format at demek istemedim. Benim kendi bilgisayarıma farklı nedenlerden dolayı format attım.

Sen sadece ekle/kaldır ile bilgisayarındaki explorer7 tarayıcısını kaldır ve internetten explorer6 tarayıcıyı yükle, bu kadar.

Yani 10 dakikalık bir işlem. Veya bir arkadaşından destek al, çok basit bir iki işlemdir bu.

Bu online görüntülü dersler çok hoş oldu benim için, eşim ve çocuklarımla beraber her akşam takip ediyoruz. Az önce 56. dersi "Arapça Mektup" dersini yeniden izledik. Bununla ilgili olarakta forumdaki 56. dersin bölümüne örnek mektuplar yazdım.
Bugün bir mektup örneği daha yazacam.

Allah razı olsun emeği geçenlerden. Sanada başarılar diliyorum kardeş.

الطالب المجتهد
IP
elif45
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı elif45 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2007 Saat 21:53
tamam önerilerinizi dikkate alıcam saolasınız  bana yardımcı olabileceğine inandığım için katılıyorum kursa ewet emeği geçenlerden Allah razı olsun...

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.