Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumSınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Mesaj icon Konu: AÖF online yardımcı derslerimiz başladı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Konu: AÖF online yardımcı derslerimiz başladı
    Gönderim Zamanı: 18Ekim2007 Saat 13:35

Merhaba Arkadaşlar,

Onlinearabic.net Türkiye'de bir ilke daha imza attı.

AÖF İlahiyat Önlisans Programı 1.Sınıf Arapça derslerine yönelik olarak hazırladığımız online destek derslerimizi bugün itibariyle yayına almış bulunuyoruz. Başta Onlinearabic.net'in siz değerli üyeleri olmak üzere, Arapça ile ilgilenen ve bu dili seven herkese hayırlı olmasını diliyoruz.

Online görüntülü ve sesli olarak video formatında hazırlanan destek derslerimizin her biri ortalama 40 dk.'dan oluşuyor. İlk etapta birinci sınıflar için hazırlanmış olan Arapça 1 isimli kitabınız esas alınarak dersler hazırlanmıştır. İkinci sınıflar için olan derslerimiz de en kısa sürede yayına alınacaktır.

Birinci sınıf kitabınız 29 üniteden oluşmaktadır. Bizim derslerimiz de her ünite bir ders olacak şekilde düzenlenmiştir.  Derslerimize katılan arkadaşlar geliştirilmiş ders metni, ders sunumunu içeren slayt, ders içeriğinin anlatıldığı ortalama 40 dk. video görüntüsü ve her bir ünite için özel olarak hazırlanmış deneme sınavı dökümanlarına erişebileceklerdir.

Derslerimizle ilgili detaylı bilgiyi, kayıt şartlarını ve örnek ders sunumunu aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz:

Tüm öğrenci arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar dileriz.

Onlinearabic.net Ekibi adına,
İbrahim Çay

IP
melihim666
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı melihim666 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 18Ekim2007 Saat 22:12

yine aynı şeyi yazmaya utanıyorum ama gercekten çok pahalı

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Ekim2007 Saat 09:23

Arkadaşlar öncelikle gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Dün gerek mail yoluyla gerek telefon yoluyla ve gerekse forum mesajları yoluyla bize ulaşan üyelerimizin iki yorumu vardı. Birincisi "çalışma çok büyük bir boşluğu dolduruyor teşekkür ederiz." diyorlardı. Asıl bizler sizin bu yoğun ilginize müteşekkiriz arkadaşlar. Umarız ki en güzel şekilde istifade eder ve sınıflarınızı başarı ile geçersiniz.

İkinci yorum fiyatın yüksekliği konusundaydı. Dün akşam yönetim kurulumuz özellikle bu konuyu tekrar gözden geçirdi. Onlinearabic.net'in kuruluş amaçlarından biri olan "düşük fiyata kaliteli hizmet" düsturu ve sizlerin yoğun istekleri dikkate alınarak Onlinearabic.net sadece bu seneye mahsus olarak bu dersleri kar marjını minimumda tutarak yayınlamaya karar vermiştir. Yani derslerimiz tıpkı online pratik derslerimizde olduğu gibi aylık 20 YTL'dir. Yıllık katılımlarda ise 130 YTL olarak belirlenmiştir. Tüm üyelerimize duyurulur.

Yorumlarıyla ve memnuniyetleriyle bizleri motive ederek en doğru yöne kanalize eden değerli üyelerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
Onlinearabic.net Ekibi adına
İbrahim Çay

Düzenleyen ibotea - 19Ekim2007 Saat 09:23

IP
melihim666
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı melihim666 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Ekim2007 Saat 09:35
merhaba gösterdiğiniz ilgi için tesekkur ederim...fiyatın dusmesine cok sevındım.derslere bende katılacağım...inş...

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Ekim2007 Saat 11:17

MERHABA

BEN BİR DERSHANEDEN  DERS ALDIM VE YÜKSEK PUANLA GEÇTİM.  HOCALAR ARAP VE BİRE BİR İLGİLENİYORLAR. ANLAMADIĞINIZ NOKTALARI HEMEN SORABİLİYORSUNUZ.SORULARIN PÜF NOKTALARINI ÖĞRENDİM VE KOLAYLIKLA SINAVI GEÇTİM.
05335217426 YARDIMCI OLURUM...

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Ekim2007 Saat 11:30

Merhaba Azime

Elbette bir dershaneden ders almak ilk bakışta daha iyiymiş gibi görünüyor. Ama bunun bir çok zorlukları var.

1. ulaşım sorunu... dershane mesela İstanbul Fatihte ise Tuzladaki bir öğrenci oraya nasıl gitsin ya da Erzurumdaki bir öğrenci nasıl gidebilsin?
2. Para sorunu... Bahsettiğin dershanenin fiyatı nekadar bilmiyorum tahminen birinci sınıf 350  - 400 YTL civarındadır. Bu parayı herkes verebilir mi?
3. Kalite sorunu...  Hadi diyelim ki ben bu bahsettiğin dershaneye gitmeye karar verdim, yol zahmetini de göze aldım, o kadar parayı da gözden çıkardım... peki gerçekten umduğum randımanı alabilecek miyim?

Ama internet öyle değil. Hem fiyatı düşük, hem evinde, işyerinde, tatilde nerede olursan ol derslere katılabiliyorsun. Ama tercih tabiki senin.

Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın, dershaneler iyi eğitim vermiyor demiyorum. Elbette çok kaliteli eğitim sunan dershaneler var.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ekim2007 Saat 18:33
MERHABA İBOTEA
BEN EĞER İSTANBULDAYSAM VE KALİTESİNDEN EMİN OLDUĞUM YERİN ULAŞIMINI GÖZE ALIRIM.
VE TABİİ Kİ BİLMEDİĞİM SORUYU İNTERNETTE KİME SORAYIM.BEN HOCAYA SORMAK İSTERİM VE CEVABINI HEMEN ALMAK İSTERİM..
İNTERNET ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 00:23

Anladığım kadarıyla eğitim sistemimizi tam olarak inceleme fırsatı bulamamışsın. Bir eğitim sistemi soru cevap sistemi olmadan yürümez. Bu nedenle sadece bizim değil, tüm internet eğitimlerinde de öğrencinin hoca ile irtibatı mutlaka sağlanır. Peki biz bunu nasıl sağlıyoruz, şöyle:

1. gerek online pratik arapça derslerimiz olsun gerekse AÖF online derslerimiz olsun tüm öğrencilerimiz hocalarına anlamadıkları konuları kendilerine özel tahsis edilmiş mailler yoluyla sorabilirler.

2. Aynı şekilde sitemiz üzerinden yayınlanan eğitim paketlerine katılan öğrenciler forumumuzda yine kendilerine tahsis edilen bölümlerde (ki bu bölümler şifrelidir ve yalnız kayıtlı öğrenciler girebilirler) hocalarımızla birebir yazışabilir, sorularına cevap alabilirler.

Ben bu konuyu açarak bize de açıklama fırsatı verdiğin için teşekkür ediyor, kurs çalışmalarında sana başarılar diliyorum

IP
duamnur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı duamnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 13:02
merhaba ibotea benim size bazı sorularım olacak yanıt verebilirseniz sevinirim
başalyan dersler önlisans 1. sınıf konusunu alıyor mu?
ödemeyi nasıl ve ne şekilde yapabiliyoruz(yani ödeme şekillerini siz mi belirleye biliyorsunuz bi 3 yada 4 taksit şekilende bi tercih sunamıyor muyuz?)
kaçırmış olduğumuz dersleri izleme şansımız varmı?yada anlamadığımız konuları tekrar izleye biliyor muyuz?
tanıtım bölümü izledim demolar gerçekten güzel.bende inşh katılamaya çalışacam.kolay gelsin.

Medet eyle yar!
Gözyaşlı gönül perişan,
Bedenimde artık kalmadı derman.
Düşmüşüm!
Tut elimden gönül şahım,
Baştan ayağa simsiyahım...!
IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 13:58
Sorularının cevapları şöyle:

1. Derslerimiz AÖF İlahiyat Önlisans 1. ve 2. sınıfların gördükleri Arapça derslerine destek mahiyetindedir. Dersler ders kitapları esas alınarak hazırlanmıştır. Yani ders kitabınızdan farklı konular değil bilakis ders kitabınızdaki konuları açıklamalı olarak işleme fırsatı bulacaksınız.
2. ödeme için garanti bankası veya Posta çeki hesaplarımızdan ödemenizi yapabilirsiniz. Ganaranti bankasından ödeme yapacaksanız internet bankacılığını kullanın yoksa havale masrafı alıyorlar. Ama internet bankacılığı kullanmıyorsanız en pratik yol size en yakın herhangi bir  PTT şubesine giderek posta çeki hesabımıza ödeme yapmanız. Ders katılım ücretleri ise şöyle:
aylık ödeme yapmak isterseniz aylık 20 YTL.dir. Her ay 4 ünite işlenir. Toplamda birinci sınıflar için mesela 29 ünite var. Ama birkerede toptan ödemek isterseniz (normalde 145 YTL yapıyor) indirim kampanyası var ve komple birinci sınıf dersleri için 130 YTL ödemeniz yeterlidir.

3. Ders kaçırma diye bir sorununuz yok. Çünkü diyelim ki 20 YTL ödediniz ve ilk 4 üniteyi çalışmaya başladınız. Ama işiniz çıktı bir hafta veya iki hafta açıp bakamadınız. Tüm izlemeye hak kazandığınız dersler ders arşivinde tutulur ve üyeliğiniz süresince canınız ne zaman izlemek isterse açıp tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Herhangi bir izleme sınırınız yok.

Videolarla birlikte size destek dökümanları da veriliyor. Bu dökümanlardan da çalışarak bilginizi pekiştirmiş olacaksınız. Tüm bunlara ilave olarak AÖF derslerimize katılan her üyemiz her bir ünite için ayrı ayrı hazırlanmış olan deneme sınavlarına da ücretsiz katılabilecektir.

Ayrıca anlamadığnız konular olursa aof@onlinearabic.net adresine mail atarak veya forumumuzda bu dersler için ayrılmış bölüme yazarak hocalarımıza sorabilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

IP
duamnur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı duamnur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 14:21
bilgiler için teşkr ederim.

Medet eyle yar!
Gözyaşlı gönül perişan,
Bedenimde artık kalmadı derman.
Düşmüşüm!
Tut elimden gönül şahım,
Baştan ayağa simsiyahım...!
IP
mbagci9
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 535

Alıntı mbagci9 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2007 Saat 17:41
 Dualarımız ve teşekkürlerimiz sizinle  . Hem böyle bir hizmeti başlattığınız için hemde fiyatı  düşürdüğünüz için . İşin aslı ben online derslere üyeyim fakat ilahiyat derslerine üye olmayı düşünmüyorum. mevcut bilgilerle birşeyler yaparız diye düşünüyorum. Fakat ilahiyat önlisansı tavsiye ettiğim ancak  arapça temeli hiç olmayan arkadaşlarım için çok iyi oldu şimdi gönül rahatlığı ile ilahiyat önlisansı tavsiye ediyorum çevremdeki insanlara

IP
saadet
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı saadet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Kasım2008 Saat 13:52
s.a. ben yeni kayıt oldum
ilahıyat önlisans 1. sınıf öğrencisiyim
bizim içinde onlıne dersler vardeğil mi??
ödeme koşulları hangi ortamda olcak
yardımlarınız için teşekkürler

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Kasım2008 Saat 14:36
Orjinalini yazan: saadet

s.a. ben yeni kayıt oldum
ilahıyat önlisans 1. sınıf öğrencisiyim
bizim içinde onlıne dersler vardeğil mi??
ödeme koşulları hangi ortamda olcak
yardımlarınız için teşekkürler

Merhabalar saadet
Neşen bol olsun.

Derslerinde sınırsız başarılar diliyorum.
İfade ettiğin gibi (yukarıda da açıklandığı üzere) İlahiyat Önlisans 1. sınıf ve 2. sınıf Arapça dersleri de var ve online kursiyerler dersler takip ederek yaklaşan sınava rahat bir şekilde hazırlanmaktadırlar.

AÖF İlahiyat Önlisans Arapça derslerinin tanıtım videolarını ve demo derslerini izleyebilmek ve derslere katılmak için aşağıdaki adrese tıklayarak ulaşabilirsin:

Çalışmalarında sınırsız başarı, iç dünyada esenlikler dileriz

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP
adriatik
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 198

Alıntı adriatik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2008 Saat 00:05
herkese selam
Ben geçen sene aof 1. sınıfın derslerini aldım ve çokta memnun oldum. İbrahim hocam sağolsun cok güzel anlatıyor en büyük özelliğide fazla ayrıntıya girmeden kafa karıştımadan safi bilgi veriyor (VE DİYORKİ YAZARAK ÇALIŞIN ŞİMDİ ANLIYORUM YAZMANIN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU)
Bu yıl inş 2. sınıfın arapça derslerinide alacağım
HERKESE TAVSİYE EDİYORUM

İman hem nurdur hem kuvvettir, evet hakiki imanı elde eden adam kaninata meydan okuyabilir B.S.N
IP
saadet
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı saadet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2008 Saat 13:22
allah razı olsun
 teşekkür edrim
derslere katıldığım zaman ücreti bağlıolduğum adslden mi ödiycez
aeo

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Kasım2008 Saat 15:17
Aşağıdaki adresten kayıt işlemlerini yapıp, orada belirtilen hesap nosuna ödeme yapabilirsin

IP
saadet
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı saadet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Kasım2008 Saat 13:44
tamam çok sağolun

IP
zümrüdü-anka
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 29

Alıntı zümrüdü-anka Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Kasım2008 Saat 17:53
merhabalar.bişey sorucam arkadaşlar bu arapca dersleri görüntülü konu anlatımlı cd ler değilmi.eğer öyleyse nasıl edinebiliriz

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Ocak2009 Saat 17:45
Orjinalini yazan: idinc

Orjinalini yazan: zümrüdü-anka

merhabalar.bişey sorucam arkadaşlar bu arapca dersleri görüntülü konu anlatımlı cd ler değilmi.eğer öyleyse nasıl edinebiliriz

Merhabalar zümrüdü-anka
Neşen bol olsun.

AÖF İlahiyat Önlisans Arapça dersleri internet ortamında izlenmektedir. Kullanıcı adı/Şifre/Öğrenci numarası bilgileriyle derslere katılarak istediğiniz zaman istediğiniz kadar tekrarda izleyebiliyorsunuz.

AÖF İlahiyat Önlisans Arapça dersleri hakkında (tanıtım videolarını/demo dersleri) detaylı bilgi ve kayıt işlemlerini aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

Çalışmalarınızda sınırsız başarılar diliyoruz.

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide