Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Teknik konularla ilgili sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİTeknik konularla ilgili sorular
Mesaj icon Konu: canlı yayınları indirme ile ilgili Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
annem
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 74

Alıntı annem Cevapla bullet Konu: canlı yayınları indirme ile ilgili
    Gönderim Zamanı: 11Ekim2007 Saat 16:12

Sevgili site yöneticileri ders öncesi notları veya kelimeleri falan indiriyoruz.
1- ders sonu çalışma dokümnlarında doldurulacak yerleri yazamıyo bilgisayarda.siz onu kağıda çıktısını yapıpmı doldurmamızı istyiyorsunuz

2-Canlı yayın olan yani mahmud hocanın anlattığı dersi nasıl indirecez .Yardımcı olurmusunuz.mesela üyeliğim bittiğinde ben daha sonra o canlı yayını nasıl seyretcem.

Bayramınız mübarek olsun.Allaha emanet..

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ekim2007 Saat 23:49

Merhaba Annem,
öncelikle sizin de bayramınız mubarek olsun, mevla tüm sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara sıhhat ve afiyet içerisinde erişmenizi nasip etsin.

Dersleri mümkün olduğunca yazarak çalışmanızda fayda var. Bir printerdan çıktı alma imkanınız varsa o şekilde çıktı da alarak çalışabilirsiniz. Online dersleri bilgisayarınıza download edemezsiniz. Bu yapılan bir takım sözleşmeler gereğince hem teknik olarak hem yasal olarak mümkün değil.  Ancak üyeliğiniz süresince üyelik sürenizi kapsayan tüm dersleri ders arşivi bölümünden tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Üyeliğiniz bittiğinde ise dersler bölümüne giriş yapamazsınız. Yani bunu şöyle düşünün, bir dershaneye gidiyorsunuz. iki aylık parasını verdiniz sonra vazgeçtiniz gitmekten ama dershane yönetimine de ben ödeme yapmıyorum ama gördüğüm dersleri bana tekrar vermenizi istiyorum diyorsunuz. Bu etik olarak da mümkün değil.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide