Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: Bu sene ÖSS den ilahiyata hazırlanan arkadaşlar... Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 281

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Konu: Bu sene ÖSS den ilahiyata hazırlanan arkadaşlar...
    Gönderim Zamanı: 27Eylül2007 Saat 14:32

Arkadaşlar; aranızda öss den ialahiyata hazırlanan oldu mu acaba? Ben bayağı bir ara verdim de. Yeni sistemden hiç haberim yok açıkçası. Acaba tekrar bu sene hazırlansam dahamı zor. Kaç net yapmam gerekiyo. Hiç bilmiyorum. Matematik çok lazımmı. Biraz bilgi  verirseniz sevinirim.

IP
martı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı martı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Eylül2007 Saat 15:02

benim kardeşim hazırlanıyor bu sene  ilahiyatı kazanmak için sözel 1 (toplam: 60 soru) ve sayısal 1 (60soru) den yapmak gerekiyor
ortalama olarak sözel  55 net ,sayısal 15 net olursa kazanılıyor bizim bildiğimiz tabi diploma notu da çok önemli bu verdiğim rakamlar diploma notu iyi olanalr için geçerli ...

"bir kelimedir kaldıran ayağa
bütün devrilmiş kelimeleri..."
IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Eylül2007 Saat 16:21
Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. Diploma notu iyi derken mesela kaç?

IP
berre_nur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı berre_nur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Eylül2007 Saat 17:30
sevgili aelmadrid,benim bir yakınımda bu yıl sakarya ilahiyatı kazandı.diploma notuda gayet iyiydi.ihl ler ilahiyatı seçince ek puanda oluyor.yani aöbp 100 üzerinden 90 küsur,diploma notu da yanılmıyorsam 4 90 larda birşeydi.diploma notu da yüksek olmadan bir ilahiyatı kazanmak zor gibi.ilahiyatın puanları oldukça yüksek,diğer arkadaşın dediği gibi sadece 1. bölümden söylenilen netlere yakın yaplırsa kazanılabiliyor.siz bu sene hazırlanacak mısınız?

çaresizseniz çare sizsiniz...
IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Eylül2007 Saat 16:56
Evet sevgili berre_nur bu sene hazırlanmayı düşünüyorum açıkçası. Ama nedir ne değildir henüz pek bilgim yok. (sizlerin verdiği bilginin dışında) Çünkü ilitama karşı güvenim bayağı bi sarsıldı. Girebilseydim iyi olacaktı ama olmadı napalım hayırlısı. Ama ben ilahiyat okumak istiyorum. Oyüzdende zor olsada denemek istiyorum. Bakalım hayırlısı. Biraz daha bilgi toplayıp öyle karar vericem inşşş. Muhabbetle

IP
ilhame
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ilhame Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Eylül2007 Saat 10:25
öncelikle şunu sormak istiyorum sayın aelmadrid imamhatiplimisiniz,açıköğretim ilahiyatımı istiyorsunuz yoksa 4 yıllık ilahiyatımı? bunu yazarsanız cevap verebilirim

IP
martı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı martı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Eylül2007 Saat 12:36
sevgili aelmadrid öss ye girerek örgün olarak bir ilahiyat fakültesi kazanmak ilitam ı kazanmaktan çok daha zor ilitam için bir daha deneyim derim

"bir kelimedir kaldıran ayağa
bütün devrilmiş kelimeleri..."
IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Eylül2007 Saat 14:57
slm ilhame kardeş, iki yıllık açıköğretim ilahiyat bitirdim.

IP
aelmadrid
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı aelmadrid Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Eylül2007 Saat 14:59
Evet martı kardeş bende a çok tahmşn edebiliyorum o kadar dersle mücadele etmenin ilitama göre daha zor olacağını ama. İlitamı tekrar deneyecek gücü morali bulamıyorum nedense kendimde. Çok güvenim sarsıldı ilitama karşı çokkkkkkkkkkkkkk.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.