Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Pratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİPratik Arapça Nedir? Nasıl İşler?
Mesaj icon Konu: kayıt ve ücret tarifesi hakkında sorum olacaktı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
aybukef
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı aybukef Cevapla bullet Konu: kayıt ve ücret tarifesi hakkında sorum olacaktı
    Gönderim Zamanı: 27Ağustos2007 Saat 17:00

s.a yönetici kardeşler.. benim imamhatip mezunu olmam hasebiyle biraz arapça bilgim var sadece basit cümleleri terceme etme noktasında diyebilirim. online arapça derslerine kayıt yaptırmak istiyorum fakat benim çalışma metoduma,anlama tarzıma hitap edicekmi emin değilim. buyüzden ilk önce sadece 1ders alsam diyorum ama böylece devam etmeye karar verirsem indirimden faydalanamamış olacağım. tüm derslee kayıt olursam ödemeler her ay 20 ytl şeklindemi olucak yoksa 100 ytl direkt bir keredemi yatıralacak ve bizim dersleri almayı yarıda kesme gibi bi durumumuz olacakmı yani diyelim evimizdeki internet kapatılacak başka biryerden girabilme imkanımda yok bu durumda iptal edip ödemeyi durdurabilirmiyim. ve benim arapça klavye kullanma konusunda beceriksizliğim söz konusu neyapmalıyım. şimdiden teşekkürler a.e...

IP
mbagci9
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 535

Alıntı mbagci9 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ağustos2007 Saat 18:27

aybüke kardeş ben yönetici değilim ama bildiklerimi paylaşabilirim.

öncelikle imamhatip mezunu olduğunuz için bu derslerin  verim sağlayacağı konusunda şüpheniz olmasın. Bende yeni kayıt oldum benimde ilk ayım .

6 aylık olan kayıt promosyon niteliğinde yani istersen öyle yaparsın 6 ayda 20 ytl kazançlı olursun. fakat devam edip etmeme konusunda şüphen varsa veya interneti kullanamama gibi bir durumun varsa sende aylık üye olursun .  her ay 20 ytl yatırırsın  ondan sonra ilk 12 dersi görebilirsin 2. ay üyeliğini devam ettirirsen 12-24 arasındaki dersleri görürsün yani her ay 12 ders olmak üzere yukarıya doğru devam edersin.

şimdiden başarılar dilerim.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

Alıntı idinc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ağustos2007 Saat 21:03
Aleykum Selam aybukef
Öncelikle güzel hedefinizden dolayı tebrik ediyoruz.
Sınırsız başarı ve güzellikler hayatınızı süslesin diliyoruz.

Sevgili mbagci9 kardeşimiz çok güzel tarif etmiş. Eline, diline ve gönlüne sağlık ve güzellikler olsun.

Hedefimiz, kareşlerimize pratik Arapça kazandırarak Arap dünyasıyla konuşabilmesini, iletişim kurabilmesini sağlamak. Ve buna tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Arapça dilini pratik anlamda öğrenmek gerçekten çok kolay! İşte bu kolaylığı ve zevkli ortamı Arap hocaların sunumuyla (fonetik, ağız) Arapça öğrenmek isteyenlerin evlerine kadar getirdik. Ilerleyen süreçte mevcut derslerimizin devamı olarak çok daha süpriz projelerimizin hizmetlerinden de istifade edeceksiniz inşallah.

Sorularınızı maddeler halinde cevaplayayım:
- Mevcut dersler sizler için oldukça uygun ve yerinde bir imkan. (İmam Hatipliliğin rahatlığını hissedeceksinizdir)
- İki tür üyelik satın alabilirsiniz; "aylık" veya "altı aylık" (100YTL ödeyerek indirimden istifade edebilirsiniz). Hangi ödemeyi seçerseniz o miktarı, sistem üzerinden satın alacağınız bilgiler cercevesinde posta ceki hesabina veya banka hesabina (ad/soyadi/öğrenci numarasını not ederek) yatirmaniz gerekmektedir.
- Mevcut sistemde, zaman ve mekan bağımsızlığı söz konusu! Arzu ettiğiniz yerden online görüntülü derslere belirtilen süre boyunca sınırsızca bağlanabilirsiniz. Yani sizin tarif ettiğiniz gibi internetinizi kapattınız, dersleri de dondurmak ve sonra interneti açtırdınız dersleri yeniden aktif etmek gibi durum söz konusu değil. Buradaki hedefimiz ara vermeksizin, süreklilik esasıyla dili size kazandırmaktır. Zira ara vermek başarıyı baltalamaktadır.
- Arapça klavye kullanmak!... Çok basit!.. Mevcut klavyenizi kullanarak çok rahat ve zevkli bir şekilde Arapça yazabilirsiniz.
Teferruatlı bilgiyi aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz:
Forumda Arapça Klavye ile yazabilmek hakkındaki yazışmaları aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:

Çalışmalarınızda sınırsız başarı ve yarınlara pratik Arapça'nızla merhaba diyebilmeni dileğiyle

IP
aybukef
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aybukef Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Ağustos2007 Saat 11:17
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çoook teşekkürler kayıt yaptırıcam inş. Hayırlısı olur...

IP
aycekirdek
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aycekirdek Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Kasım2007 Saat 17:57
arapcayı öğrenmyi çok istiyorum bunu görünce sevindim şimdi üye
olmak istiyorum . devam etmeyi istiyorum bunda dollayı teşekür ederim

IP
aycekirdek
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aycekirdek Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Kasım2007 Saat 18:00
slm mumin kardeeşlerim hepinizin akşamını ve haftanınn ilk gününü kutluyorum iyiy akşamlar

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Kasım2007 Saat 21:19
Merhaba aycekirdek, aramıza hoşgeldin

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır