Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: Aöf Öğrencileri Sınava Girmeyerek 4 Yanlış 1 Doğru Sistemini Boykot Etti Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri Hemen Al Hemen Sat
Yazar Mesaj
aydinahmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1270

Alıntı aydinahmet Cevapla bullet Konu: Aöf Öğrencileri Sınava Girmeyerek 4 Yanlış 1 Doğru Sistemini Boykot Etti
    Gönderim Zamanı: 15Ocak2017 Saat 09:36

Aöf Öğrencileri Sınava Girmeyerek 4 Yanlış 1 Doğru Sistemini Boykot Etti

Aöf Öğrencileri Sınava Girmeyerek 4 Yanlış 1 Doğru Sistemini Boykot Etti

AÖF güz dönemi final sınavı için beklenen gün geldi. Uzun süredir sınava hazırlanan adaylar bu sabah AÖF sınavına girdi. Ama öğrencilerden alınan bilgilere bakılırsa sınıflarda sıralarda çok boşluk görüldü. Aöf öğrencileri 4 yanlış 1 doğru sistemine tepkilerini böyle verildiği düşünülüyor. AÖF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI? 14-15 OCAK AÖF adayları bu sabah saat 09:30 itibari ile güz dönemi final sınavına girdiler. Sınav sonrası ise en çok merak edilen, hakkında sıkça konuşulan sınav soru ve cevapları oldu. Güz dönemi final sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığı an bu başlık altından detayları öğrenebilirsiniz. SINAV SORU VE CEVAPLARI İLE SINAV SONUÇLARININ İNTERNETTE YAYIMLANMASI Geçmiş yıllardan günümüze kadar yapılmış açıköğretim sınavlarının sorularına Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden erişebilirsiniz.

http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak çıkmış sınav sorularına bakabilir ve cevap anahtarı kısmından soruların doğru cevaplarını görebilirsiniz. AÖF SINAV TAKVİMİ AÖF Bahar Dönemi vize sınavları 15 Nisan cumartesi ve 16 Nisan pazar günü iki oturumlu yapılacak. Bahar Dönemi finalleri 27 Mayıs cumartesi ve 28 Mayıs pazar günü iki oturumlu yapılacak 2016-2017 Öğretim Yılı AÖF tek ders sınavı ise 22 Temmuz cumartesi günü yapılacak.

http://www.sondakikahaber.com.tr/gundem/aof-ogrencileri-sinava-girmeyerek-4-yanlis-1-dogru-sistemini-boykot-h57399.html

سعادتي في سعادة الآخرين
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide