Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
الأخبار العربية - Arapça Haberler
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netابواب المراسلة العربية ARAPÇA YAZIŞMA GRUPLARIالأخبار العربية - Arapça Haberler

Mesaj icon Konu: Avrasya Tüneli - نفق اوراسيا

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aydinahmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1315

Alıntı aydinahmet Cevapla bullet Konu: Avrasya Tüneli - نفق اوراسيا
    Gönderim Zamanı: 20Aralık2016 Saat 21:12
نفق اوراسيا

اليوم تركيا بتفتتح نفق اوراسيا وهو نفق يفاخروا به العالم لانه فريد من نوعه المهم الجميل في الموضوع انه تم تخصيص جميع العائدات من هذا النفق حتي بداية العام الجديد لاقارب واسر الشهداء علما بان رسم العبور 15 ليرة والمستهدف اليوم 120 الف سيارة اضرب بقي الرقم دا ودي علي فكرة اسمها تبرع من الدولة لاسر الشهداء قبل يومين ام جندي مصري قتل في سينا ء طلعت في في احد البرامج ومشكلتها انها اخذت قرض بخمسين الف جنيه ونظرا لظروف مقتل ابنها المجند اللي المفروض انه شهيد في نظر الدولة المصرية ونظرا للظروف العصبة لم تستطع تسديد المبلغ واتحكم عليها مرتين والشرطة تطارد ام الشهيد . فعلا وكستنا سوووودة
سعادتي في سعادة الآخرين
IP
istur8526
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 297

Alıntı istur8526 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 21Aralık2016 Saat 10:03
Puntosu büyük olarak paylaşırsak, daha faydalı olur diye düşünüyorum, en azından benim için, gözlerim seçemiyor. Firefox tarayıcıdan mümkün diye biliyorum yazı boyutunu ayarlamak.
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,086 Saniyede Yüklendi.

gebelik hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar | arapça sözlük | arapça çeviri | uygun krediniz | banka şubeleri | finansbank internet bankacılığı | akbank müşteri hizmetleri | ziraat bankası internet bankacılığı | ziraat internet bankacılığı | finansbank internet bankacılığı | en uygun ihtiyaç kredisi