Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Lehçeler - Ammice
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netالمعاجم العربية - KELİME HAZİNESİLehçeler - Ammice

Mesaj icon Konu: EMEĞE SAYGISIZLIK

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
amor488
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 98

Alıntı amor488 Cevapla bullet Konu: EMEĞE SAYGISIZLIK
    Gönderim Zamanı: 13Ağustos2007 Saat 23:22
HAKKIM VARSA HELAL OLSUN. SİZDE HELAL EDİN. ALLAH BİZLERE HİDAYET ETSİN. AMİN.

Düzenleyen amor488 - 23Ağustos2007 Saat 12:29
IP
konyaa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı konyaa Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Ağustos2007 Saat 16:31
yazdıkların faydalı bilgiler kardeş herhangi bir sitede bu bilgiler olabilir ama o siteyi kaç kişi biliyorki senin bu forumdakilerin  faydalanmaları için yazmanda bir emek   ALLAH senden razı olsun 
IP
mehmetfehmieken
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mehmetfehmieken Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ağustos2007 Saat 14:37
arkadaşlar alınganlık yapmayalım. herkesten Allah CC razı olsun.
IP
mbagci9
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 535

Alıntı mbagci9 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ağustos2007 Saat 23:13
herkesten allah razi olsun .
IP
erbaran44
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı erbaran44 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2007 Saat 19:46
amor kardes yazdigima alindiysan hakkini helal et.ama uslubun itici daha guzel bir uslup benimseyebilirsin.kul hakki seninde belittigin gibi onemli.bir yerden birseyler alip ekleme yapiyorsan aldigin kaynagi belirt ve sende ne eklediysen onu belirt yoksa seninde yazdigin gibi bu emege saygisizlik olur.ve biz burada birbirimizle kapismiyoruz.sokakta kullanilan kelimeri ne kendime nede sana yakistiriyorum.sadece aldigin kaynagi belirtki bu asirma hirsizlik olmasin.amor seni fazla kizdirmisa benziyorum hakkini helal et kardas malatya sivesiyle.
IP
erbaran44
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı erbaran44 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 22Ağustos2007 Saat 19:54
amor kardes seni fazla kizdirmisa benziyoruz hakkini helal et.yaptigin calisma kayda deger.yalniz alinti yaparken aldigin kaynagi belirt emege saygisizlik olmasin.surdan alinti yaptim turkcesini ben ekledim diye yazsan daha etik ve guzel olur.sokakta kullanilan beylik cumleleri ne kendime nede senin gibi bir insana yakistiramiyorum.tansu cillerin esi ozer ciller bu nedenle suclanmisti.kitaplarda kaynaklar niye belirtilir emege saygi ve nerden geldigi belli olsun diye.allaha emanet ol amor kardes.
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.03
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,063 Saniyede Yüklendi.

rüyada ağlamak | siyah peynir | rüyada köpek görmek | rüyada altın görmek | rüyada para görmek | rüyada bebek emzirmek | rüyada gelinlik giymek | rüyada eski sevgiliyi görmek | rüyada silah görmek | rüyada örümcek görmek | rüyada kavga etmek | rüyada aslan görmek | rüyada papağan görmek | rüyada timsah görmek | rüyada domuz görmek | rüyada hırsız görmek | rüyada burun kanaması | rüyada bal görmek | rüyada örümcek görmek | dask sigortası