Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Meslek, Fuar, Kurs, Üniversite, Yüksek Lisans, Burs & Okul
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netMeslek, Fuar, Kurs, Üniversite, Yüksek Lisans, Burs & Okul
Mesaj icon Konu: مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموس Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aydinahmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1271

Alıntı aydinahmet Cevapla bullet Konu: مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموس
    Gönderim Zamanı: 31Ekim2016 Saat 21:41

مقابلة مع البروفيسور يعقوب جانيلك راعي مؤتمر الموسم العلمي الثاني 2016 في اسطنبول

TRT Arabiyyede Canlı Yayında İstanbul'da 21 Ülke ve 200 bilim insanının katıldığı Sempozyumları Anlattık. 21 İslam Ülkesinde 200 Bilim İnsanı İstanbul'da Buluştu. Bartın Üniversitesi Başkanlığında ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, Malezya Eğitim ve İlmi Araştırmalar Yüksek Enstitüsü ve Malezya Filspay Akademisi organizesinde, Üsküdar Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen sempozyumların açılış programına; Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, FSMV Rektörü Prof. Dr. Musa Duman, Sempozyum Düzenleme Başkanı Prof. Dr. Yakup Civelek, FSMVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fahameddin Başar, Bartın Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Halil İbrahin Delice, FSMVÜ İslâmi İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Turan Arslan, Osmanlı Malay Dünyası Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Serdar Demirel, İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hüsnü Koyunoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Doğan, Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Candemir Doğan, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Emin Çimen, Prof. Dr. Adem Yerinde, Yrd. Doç. Abdullah Trabzon, ile uluslararası araştırma merkezlerinin yöneticileri ve çok sayıda akademisyen katıldı.
Civelek, “Türkiye, Müslüman Milletlerin Anavatanı ve Birinci Ülkesidir. Bu ülkeyi korumak ve yaşatmak sadece Türklerin görevi ve sorumluluğu değildir.”

سعادتي في سعادة الآخرين
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | konut kredisi hesaplama | teb bankası | akbank kredi | ihtiyaç kredisi hesaplama | en uygun konut kredisi | garanti kredi | en uygun kredi