Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Dersler-Sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumDersler-Sorular
Mesaj icon Konu: Ilahiyat kazandim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
neveer
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı neveer Cevapla bullet Konu: Ilahiyat kazandim
    Gönderim Zamanı: 10Eylül2015 Saat 16:54

Selamin aleykum forum ailesi herkese hayırlı günler diliyorum
Ben bu sene ilahiyat kazandim hazirlik ile 5 yil okuyacagim. Bu sene hazirlik okuyacagim lakin gecen sene ayni liseden mexun olan bir arkadas kaldi. 2 tanesi vardi gecti ama hepsi hazirlik sinifinin asiri derecede zor oldugunu benimde kalacagimi ya da sabah aksam ders calismam gerektigini soyluyorlar. Benim arapca bilgim kuran bilgim 0 hicbirsey bilmiyorum. Sizin yorumlariniz neler kac kisiyle konustuysam " mahfoldun" diyorlar o okul bitmez diyorlae birkac tane ogretmenim ise merak etme biter okula girdiysen biter filan diyorlae 15 gun sonra dersler basliyor.
Arap ayi öğrenmek ilahiyati hayirlisi ile bitirebilmek için bana tavsiye vermenizi çok çok rica ediyorum 5 yıllık okulu 7 yılda bitirirsin filan diyorlar. Sizden ricam bana cevap vermeniz :)

Yeni üye olduğum için konuyu yanlış yere actiysam affola kussuruma bakmayin cevaplarsaniz cok ama cok sevinirim. Allaha emanet olun saygi ve sevgilerim ile.

IP
neveer
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı neveer Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Eylül2015 Saat 23:45

Cevap vermenizi çok rica ediyorum? :)

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme