Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
"Sıfırdan Arapça" çalışmaları
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.net"Sıfırdan Arapça" çalışmaları
Mesaj icon Konu: uzun zaman oldu :) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
OFLU_HOCA
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 710

Alıntı OFLU_HOCA Cevapla bullet Konu: uzun zaman oldu :)
    Gönderim Zamanı: 13Temmuz2015 Saat 10:48
selamun aleyküm bu siteye girmeyeli baya bi uzun zaman oldu :) arapça ilmi üzerine çok güzel çok doanımlı bir site... faydalandığın bir site.... tabi arapça çok geniş bir dil ezberi çok önem arz ediyor.. bizde işte bi arpa boyu geliştirebildik kendimizi :)  kelime öğrenmek gerekiyor... içimde halen arapça aşkı var ama zaman ve ezber yeteneğim kısıtlı bakalım hayırlısı olsun hakkımızda... bu siteyi düşünen ve düzenleyen yönetici kardeşlerime tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum... fi emenillah :)

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1590

Alıntı saniye Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Temmuz2015 Saat 10:27

Katılıyorum hocam,

Uzun yıllar oldu, bu forum ve site sayesinde arapça ile hep ilgili kaldım, bilvesile hem derslere katıldım hem de forum gelişmeme çok büyük katkılar sağladı.

Rabbim vesile olanlardan, emeği geçen hocalarımızdan, abilerimizden Allah razı olsun, binlerce kez

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.

gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | konut kredisi hesaplama | teb bankası | akbank kredi | ihtiyaç kredisi hesaplama | en uygun konut kredisi | garanti kredi | en uygun kredi