Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
"Sıfırdan Arapça" çalışmaları
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.net"Sıfırdan Arapça" çalışmaları
Mesaj icon Konu: Hizbul-Fereç duasından bir cümlenin harekelenmesi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri Hemen Al Hemen Sat
Yazar Mesaj
a12war21oe
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı a12war21oe Cevapla bullet Konu: Hizbul-Fereç duasından bir cümlenin harekelenmesi
    Gönderim Zamanı: 22Nisan2015 Saat 20:27

Seyyid Ahmed er-Rufai Hazretlerinin Hizbul-Fereç duasından bir cümle, bunun doğru harekelenmişini yazabilir misiniz ? Sağolun.

يا لطيف يا لطيف يا لطيف الطف بي بلطفك الخفي ، وأغثني بمددك الجلي ، بالقدرة التي استويت بـها على العرش ولم يعلم العرش مستقرك

http://saydatar.ahlamontada.com/t9-topic

Hizbul Ferec duasının tamamını harekelenmiş bulabileceğim bir adres bileniniz varsa lütfen onu da yazınız.

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1590

Alıntı saniye Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Nisan2015 Saat 10:24

Orjinalini yazan: a12war21oe

Seyyid Ahmed er-Rufai Hazretlerinin Hizbul-Fereç duasından bir cümle, bunun doğru harekelenmişini yazabilir misiniz ? Sağolun.

يا لطيف يا لطيف يا لطيف الطف بي بلطفك الخفي ، وأغثني بمددك الجلي ، بالقدرة التي استويت بـها على العرش ولم يعلم العرش مستقرك

http://saydatar.ahlamontada.com/t9-topic

Hizbul Ferec duasının tamamını harekelenmiş bulabileceğim bir adres bileniniz varsa lütfen onu da yazınız.

يَا لَطِيفَ يَا لَطِيفَ يَا لَطِيفَ الطَّفِّ بِي بِلُطْفِكَ الخَفِّيِّ، وَأَغْثِنِي بِمَدَدِكَ الجَلِيِّ، بِالقُدْرَةِ الَّتِي اِسْتَوَيَتْ بِهَا العَرْشُ وَلَمْ يَعْلَمْ العَرْشُ مُسْتَقَرَّكَ

IP
a12war21oe
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı a12war21oe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Nisan2015 Saat 11:50
Çok sağolun, ama harekeli halin aşagidaki tercumeye uymasi gerekiyor, sizin harekeli yazinizdaki mana ile tercume arasinda biraz fark var.

".. . Ya Latif! Ya Latif! Ya Latif! Gizli lütfundan bana lütfet. Yüce desteğinle ve makamını bilemediği halde arşı kaplayan kudretinle bana yardım et."

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,125 Saniyede Yüklendi.