Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Dil bilgisi - Sarf & Nahiv - النحو والصرف
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netالصرف و النحو - DİLBİLGİSİDil bilgisi - Sarf & Nahiv - النحو والصرف
Mesaj icon Konu: Kelime çekelim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
nerocan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı nerocan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Kasım2006 Saat 20:32
S.A. Arkadaşlar.Ben forumda yeniyim.Merak ettim acaba sizler arapçayı nereden öğrendiniz?Öğrenirken hangi kitaplardan öğrendiniz?

IP
dileğim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı dileğim Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Kasım2006 Saat 22:09
A.S Öncelikle aramıza hoşgeldiniz arapçayı şuan öğrenme çabasındayım kursa gidiyorum şuan 4. kurdayız ve cantaş yayınlarından çalışıyoruz. Ama ben kendim farklı olarak Hikmet özdemir ve Suat cebeci nin pratik arapça kitabından istifade etmeye çalışıyorum. Sizede başarılar dilerim.

IP
ayseker
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 390

Alıntı ayseker Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Kasım2006 Saat 22:43

..ve aleyküm selam nerocan,

Aramıza hoşgeldin.Ben bir kursa katılarak arapça öğrenmeye başladım ve devam ediyorum inşaAllah.Şayet bir kursa katılmıyorsanız,ben size sade kitap olarak değil de görsel eğitim setlerini tavsiye ederim.Zaten kitapları da veriliyor yanında bu setlerin.Nakkaş çok iyi mesela.Çok kişi memnun kaldığını söylüyor.Site de tanıtımı var.Kitaptan kendi kendine çalışmaktansa,görsel bir eğitimle kendi kendine çalışmak daha faydalı olur.Tabi kitaplar da çok önemli.Dilbilgisi olarak bir çok güzel kaynak var.

Ayrıca eğitim seti almasanız da onlinearabic pratik arapça dersleri var.Mutlaka katılmaya çalışın derslere.Anasayfadan dersleri ve kayıt şartlarını incelemişsinizdir belki.Gerçekten çok çok faydalı dersler.

Allah yardımcınız olsun.

IP
nerocan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı nerocan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Kasım2006 Saat 14:41
Hoşbulduk arkadaşlar.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.Benim de biraz sarf ve nahiv bilgim var.Kendimi geliştirmek istiyorum.Bu siteyi bulduğum çok iyi oldu hakikaten. Allah'a emanet olun.
Selamünaleyküm..

IP

<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma