Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
AÖF İlahiyat Önlisans Bütünlemeye Kalanlar
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumAÖF İlahiyat Önlisans Bütünlemeye Kalanlar
Mesaj icon Konu: 2013 Açıköğretim İlahiyat Ön lisans Tek Ders Sınav Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: 2013 Açıköğretim İlahiyat Ön lisans Tek Ders Sınav
    Gönderim Zamanı: 19Haziran2013 Saat 17:04

SINIF GEÇEM GARANTİLİ aöf ilahiyat dersleri için tıklayın!

2013 Açıköğretim İlahiyat Ön lisans Tek Ders Sınav Hakkı

2013 Açıköğretim İlahiyat Ön lisans Tek Ders Sınav Hakkı

Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakültelere Kayıtlı Öğrencilere Tek Ders Sınav Hakkı
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı, 2012-2013 öğretim yılında tek dersten başarısız olan ve bu dersini verdiği takdirde mezun olabilecek durumdaki öğrencilere tek ders sınavı yapılacak.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Tek ders sınavı, 28 Temmuz 2013 tarihinde, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa ve yurt dışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya/Köln, Azerbaycan/Bakü’de gerçekleştirilecek. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim." dedi.

Yapılacak tek ders sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgi 24 Haziran 2013 Pazartesi günü www.anadolu.edu.tr adresinden açıklanacak.

الطالب المجتهد
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide