Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Meslek, Fuar, Kurs, Üniversite, Yüksek Lisans, Burs & Okul
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netMeslek, Fuar, Kurs, Üniversite, Yüksek Lisans, Burs & Okul
Mesaj icon Konu: Urdunde okumak Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
Ghareeb_
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı Ghareeb_ Cevapla bullet Konu: Urdunde okumak
    Gönderim Zamanı: 15Haziran2013 Saat 15:29

Selamun aleykum kolay gelsin. Bu konuyu acmadan once 'scelik' adli kardesimizin actigi Urdun Universiteleri baslikli konuyu okudum. Konusu eski oldugu icin altina cevap yazmak istemedim. Ozur dilerim yeni baslik actigim icin. Bu arada 'scelik' mevcutsa sitede cevap verirse sevinirim...

Ben Urdunde Bilgisayar Muhendisligi bolumunde okumak istiyorum. Aslinda ilk basta herhangi bir Arap ulkesi olabilir diyordum. Cunku benim istedigim Araplarla icice olmakti. Ama sonunda verdigim karar Urdun oldu. Fakat emin olamadigim nokta Urdunde Biglisayar Muhendisligi ne kadar gelismis? Turkiye kadar gelismedigini diye dusunuyorum ama en azindan cok geri degildir umarim.

Arkadaslarimizdan Urdunde Bilgisayar Muhendisligi konusunda (Ammanda) en iyi Universite hangisi ise yardimci olmalarini istiyorum. Universite yillik kac dolar istiyor? Bundan once diploma notunun kac olmasi lazim? Turkiyede Universiteye Giris sinavina girmek sart mi? Ozel universitelerse ayni sekilde fiyatlari ne kadar? Ayrica egitim dili Ingilizce mi?

Umarim bana yardimci olursunuz...

Ayrica (yine bir arkadasim icin) Urdunde Ic Mimarlik (Guzel sanatlar) bolumu var mi? Egitim kalitesi, sartlari ve fiyatlari nasil?

Son olarak Misir El-Ezher Universitesinde oldugu gibi Urdunde de bayanlar icin ayri olan Fakulteler var mi?

Sorularim uzadigi icin haklarinizi helal edin, simdiden tesekkurler. (Hemen cevap verirse bilen arkadaslar mutlu olurum. Cunku ona gore kararimi verecegim insallah)...

IP
muhammed fuad
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 82

Alıntı muhammed fuad Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Haziran2013 Saat 18:00

ürdünü iki kere görmüş birisiyim eğitim kalitesi türkiyeden ileridir ancak fiyatlar ve kadınlara ait üni konusunda elçilikten yada bizim ordaki elçilikten yada o unilere telefon açarak öğrenebilirsin yani kulaktan dolma olabilir buradakilerin diyecekleri kolay gelsin

IP
yilmezz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı yilmezz Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Temmuz2013 Saat 18:42
katar üniversitesi nasıldır, bilen var mı? Burs filan veriyorlarmış ama neye göre veriyorlar? Başvuranları neye göre değerlendiriyorlar?

Daha önce hiç başvuran oldu mu?

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide