Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: AÖF sınav sonuçları açıklandı / TIKLA ÖĞREN Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: AÖF sınav sonuçları açıklandı / TIKLA ÖĞREN
    Gönderim Zamanı: 17Mayıs2013 Saat 10:35

SINIF GEÇEM GARANTİLİ aöf ilahiyat dersleri için tıklayın!

AÖF sınav sonuçları açıklandı / TIKLA ÖĞREN

AÖF sınav sonuçları açıklandı / TIKLA ÖĞREN

Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesinden duyuruldu.

AÖF sınav sonuçları açıklandı. Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencilerinin merakla beklediği haber geldi. 4-5 Mayıs tarihinde yapılan AÖF sınav sonuçları belli oldu. AÖF bahar dönemi vize sınavı sonuçları açıklandı.

Türkiye'nin 81 iliyle birlikte KKTC'de yapılan ve milyonlarca öğrencinin ter döktüğü AÖF sınavının sonuçları merakla bekleniyordu.
Sonuçların çok geçmeden açıklanması AÖF öğrencilerini mutlu etti.

BÜTÜNLEME HAKKI YOK

AÖF sonuçlarına http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi.

4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçları ise çok geçmeden, 16 Mayıs Perşembe günü açıklandı. Çünkü AÖF öğrencileri Haziran ayının ilk haftasında AÖF final sınavlarında ter dökecekler.

AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 - 02 Haziran 2013

الطالب المجتهد
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma