Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumSınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Mesaj icon Konu: Açıköğretim'de okuyanlara kötü haber! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Açıköğretim'de okuyanlara kötü haber!
    Gönderim Zamanı: 11Mart2013 Saat 22:55

Açıköğretim'de okuyanlara kötü haber!

Açıköğretim'de okuyanlara kötü haber!

Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür net konuştu...

Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür bugün yapmış olduğu açıklamada, bu sene dönem başında almış oldukları karardan dönmelerinin söz konusu olmadığını ve kesin bir dille bütünleme sınavının olmayacağını belirtti.

Açıköğretim fakültesinin dönemlik kredili sisteme geçtiğini hatırlatan Özgür, "Bu nedenle öğrencilerin değerlendirilmesi bağıl sisteme geçmiş oldu. Örgüt eğitimle bu geçişlerin sağlanması adına öğrenciler ara sınavı ve dönem sonu sınavıyla değerlendirilecek. Yani her iki sınavdaki başarılar dikkate alınacak. Bütünleme sınavı yapılmayacak" dedi.

AÖF'LİLERİN BÜTÜNLEME İSYANI SOSYAL MEDYADA!

Bütünleme hakkı kaldırılan AÖF Açıköğretim öğrencileri haklarını aramak ve bütünleme sınavı hakkının yeniden verilmesi için sosyal paylaşım sitesi Twitter'da organize oldu. AÖF yönetimi tarafından kaldırılan bütünleme sınavları AÖF öğrencilerini mağdur etmeye devam ediyor.

YÖK tarafından bütün üniversitelerde yapılması yasal zorunluluk haline getirilen bütünleme sınavları sadece AÖF'de yok. Bütünleme haklarını geri isteyen AÖF Açıköğretim öğrencileri 'AÖF Bütünleme Sınavı Yardım Kampanyası' başlattı.

الطالب المجتهد
IP
yesilkalem
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı yesilkalem Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Mart2013 Saat 23:29

İyi tamam da son bütünleme tam bir fiyaskoydu.. ikinci dönem ilahiyat sınav sorularının aynısı sorulması haksızlık oldu. çalışıp girenler hak ettiğini alırken "çıkmış sorulara" bakanlar daha yüksek not aldı. bu ne olacak ?

IP
fawoejey
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı fawoejey Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ocak2015 Saat 04:40

Goethe was once strolling on a narrow path in Weimar.As luck would have it, he met with a critic who was hostile to him. Both of them stopped, staring at each other.Then the critic said: “I will never make way for a fool.”“But I will.” With that Goethe retreated aside.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.