Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
Diyanet Personeli
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netKamu PersoneliDiyanet Personeli
Mesaj icon Konu: Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik Sınavı Sınav Giriş Yeri Bilgileri - Çıktı Almak için Tıklayınız! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Kayıt Tarihi: 01Ekim2006
Konum: Rize
Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik Sınavı Sınav Giriş Yeri Bilgileri - Çıktı Almak için Tıklayınız!
    Gönderim Zamanı: 11Mart2013 Saat 09:30

Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik Sınavı Sınav Giriş Yeri Bilgileri

Diyanet İşleri Başkanlığı Yeterlik Sınavı Sınav Giriş Yeri Bilgileri

Sınav Giriş Yeri Belgesini almak için tıklayınız!
الطالب المجتهد
IP
kucukmehmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 05Temmuz2011
Gönderilenler: 978

Alıntı kucukmehmet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Mart2013 Saat 09:45
Hocam paylaşım için teşekkürler.
 
Benim oğlumda bu sene Yeterlik Sınavına girecek nasip olursa. Ancak Yeterlik Sınavı kaydı yaptık, çıktı alamamıştık. Konuyla ilgili çıktı alamayanların için Diyanet İşlerinin ilave açıklaması var.
 
Aynı sorunu yaşayan kardeşlerimiz, gençlerimiz istifade eder umarım.
 

MEB YETKİLİLERİNDEN AÇIKLAMA:
Yeterlik Sınav Giriş Belgesi Alamayan Adaylar, Mağdur olduklarını dile getirdiler.

Adaylar Diyanet yeterlik sınav ücreti yatırdığı ve başvuru formunu doldurduğu halde sistem kayıt bulunamadı uyarısı ile karşı karşıya geldiklerini dile getirdiler.

Haber sitemiz olayı yakından takip etti ve MEB yetkilileriyle görüştü

Yetkililer yaptığı açıklamada: "Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıklamış olduğu ve MEB'le ortaklaşa düzenlediği "YETERLİK SINAV" formu ilgili 2 resmi sitede genel bilgileriyle birlikte yayımlanmıştır. Açıklama bilgilerini dikkatli okumayan adaylar sistem kayıt bulunamadı uyarısı ile karşı karşıya kalmaktadırlar.

Yeterlik sınavına girecek adaylar, formu doldurduktan sonra KAYDET butonuna basmadıkları ve işlemlerini bitirmediklerinden dolayı sisteme kaydı yapılamamıştır. Bu hatanın tamamen adayların dikkatsizliğinden kaynaklandığını, sistemimizde herhangi bir sıkıntının ve sorunun olmadığını", adayların Diyanet yeterlik sınav ücreti yatırdığı ve başvuru formunu doldurduğu halde sistem kayıt bulunamadı uyarısı ile karşı karşıya gelmesinin en büyük etkenin KAYDET tuşuna ve İŞLEMİ BİTİR tuşlarına basmadıklarından kaynaklanmaktadır," denildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı, 2013 yılı Diyanet Yeterlik sınavına giriş belgesi alamayan adaylar, Yeterlik Sınavına giremeyecekler.

Ücretlerini almak isteyen adaylar daha geniş bilgi için Milli Eğitim Bakanlığı’na ALO 147’yi arayarak 7 gün 24 saat ulaşabilir.
عندما تُغلقُ أبوابُ السعادةِ أما
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma


Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi.gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat | krediler bankalar |