Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumSınavlara hazırlık - TEK DERS SINAVI
Mesaj icon Konu: 2013 AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Ne Zaman Başlayacak Ücreti Ne Kadar? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: 2013 AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Ne Zaman Başlayacak Ücreti Ne Kadar?
    Gönderim Zamanı: 11Mart2013 Saat 08:34

2013 AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Ne Zaman Başlayacak Ücreti Ne Kadar?

2013 AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Ne Zaman Başlayacak Ücreti Ne Kadar?

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Ücretleri-Fiyatları (2013)... AÖF bahar dönemi kayıt yenileme tarihleri yaklaşıyor. 11 – 22 Mart 2013 yapılacak olan kayıt yenileme işlemleri için ücretler aşağıdaki gibi olacaktır.

Önemli uyarılar:

Ders ekle sil işlemi yapmadan ücreti yatırmayınız. (Dersleriniz otomatik seçilir ek ders alamazsınız)

Bu ücretler aşağı yukarı hesaplanmıştır. Aldığınız ek derslerle ücretler az da olsa artabilir.

Kayıt yenileme ücretleri Vakıfbank şubelerine yatırabilirsiniz.

Dikkat: Bankaya ödemenizi yaparken T.C. kimlik numaranızı ve hangi kayıt türü-bölüm / programa kayıt yaptıracağınızı banka görevlisine bildiriniz.

Ders ekle sil işleminin ardından kayıt yenileme ücretinizi öğrenebileceksiniz.

Tablo 1 - Açıköğretim İktisat İşletme Fakültelerine 2012-2013 Öğretim Yılında ÖSYS ve AYOS ile Kayıt Yaptıracak Adayların Ödeyeceği Öğretim Gideri ve Öğrenci Katkı Payı Tutarları

الطالب المجتهد
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Mart2013 Saat 08:37

Tablo 2 - Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine 2012-2013 Öğretim Yılında Yatay Geçiş ile Kayıt Yaptıracak Adayların Ödeyeceği Öğretim Gideri ve Öğrenci Katkı Payı Tutarları

الطالب المجتهد
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide