Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
9. Sınıf Arapça
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİMAM HATİP LİSESİ & AÖ - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİmam Hatip Lisesi & Anadolu İmam Hatip Lisesi & ÇPL9. Sınıf Arapça
Mesaj icon Konu: İmam Hatip 5. sınıf Arapça 1. Dönem 3. yazılısı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
kahraman7
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı kahraman7 Cevapla bullet Konu: İmam Hatip 5. sınıf Arapça 1. Dönem 3. yazılısı
    Gönderim Zamanı: 09Ocak2013 Saat 21:19

Eşleştirme, boşluk doldurma, soru cevap, test sorularından oluşmaktadır. Orjinaldir:)

Yüklemek için Aşağıdaki linke tıklayın..

Tıkla İndir

kaynak: http://islamguzeldir.yetkin-forum.com/t1209-imam-hatip-5-snf-arapca-1-donem-3-yazl-snav

Düzenleyen kahraman7 - 20Ocak2013 Saat 14:27

IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 10

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Ocak2013 Saat 23:03

Bu sorular çok kolay :)
Hazırlık sınıfımız daha zordu bizim :)

IP
kahraman7
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kahraman7 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ocak2013 Saat 19:59
Orjinalini yazan: aysedondurmaci

Bu sorular çok kolay :)
Hazırlık sınıfımız daha zordu bizim :)

yalnız bunlar 5. sınıf ondan kolay görünebilir. Hazırlık sınıfında en az 15 saat arapça oluyor o da bu kadar kolay olmuyor dolayısıyla:)

IP
aysedondurmaci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 10

Alıntı aysedondurmaci Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Ocak2013 Saat 23:19
Doğrudur,
Ben İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı 2.sınıf öğrencisiyim,bir sene de hazırlık okudum yani toplam 3 senedir arapçayla haşır neşirim diyebilirim,bizim hazırlık senemiz çok zordu ve ben daha öncesi alfabeyi bile bilmiyordum hazırlıkta zorlandım ve bir daha asla hazırlık seneme dönmek istemem :)bu soruları çözünce şaşırdım tabi dedim kendi kendime ne kadar kolaymış:)
Sevgi ve saygılarımla...

IP
kahraman7
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kahraman7 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ocak2013 Saat 18:47
Orjinalini yazan: aysedondurmaci

Doğrudur,
Ben İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı 2.sınıf öğrencisiyim,bir sene de hazırlık okudum yani toplam 3 senedir arapçayla haşır neşirim diyebilirim,bizim hazırlık senemiz çok zordu ve ben daha öncesi alfabeyi bile bilmiyordum hazırlıkta zorlandım ve bir daha asla hazırlık seneme dönmek istemem :)bu soruları çözünce şaşırdım tabi dedim kendi kendime ne kadar kolaymış:)
Sevgi ve saygılarımla...

Allah muvaffakiyetler versin. İmam hatipte bile hazırlıkta arapça insanı epey yoruyor. Haftada 24 saat arapça görenler de vardı.Gerçi ben arapça bilmiyorum. Arapça öğretmeni olmayınca mecburen derslere ben giriyorum. Soruları 5. sınıf seviyesine göre ayarlamaya çalıştım. Gece gündüzü arapça olan için ilkokul fişleri gibi bir şey bu sorular:) Yorumunuzu esirgemediğiniz için teşekkürler. Allah imtihanlarınızı kolay eylesin. Onlar bunlardan çok daha zordur:)

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.