Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Sağlık Personeli
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netKamu PersoneliSağlık Personeli
Mesaj icon Konu: arapça sözlük satın aldım!? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
adwe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı adwe Cevapla bullet Konu: arapça sözlük satın aldım!?
    Gönderim Zamanı: 13Aralık2012 Saat 21:26

Arkadaşlar,
Onlinearabic nette reklamı bulunan sözlüğü satın aldım ancak 24 saat içerisinde mailime sözlüğü indirebileceğim linkin gönderileceği bilgisini yazan bir ileti gönderildi.
Bu konuda herhangi bir malumatı olan var mı?
ya da sözlüğü kullanan?:(

IP
hacı veli
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı hacı veli Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Aralık2012 Saat 22:30

biraz hayata umutlu ve olumlu bak güzel düşün :)

IP
adwe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı adwe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 13Aralık2012 Saat 22:52
Aslında yazdıktan sonra ben de farkettim,umutsuzluk akıyor değil mi cümlelerimden =))
Ne yapalım,ünv.'te okuduk ancak hala iş konusunda sıkıntı yaşıyoruz..

IP
hacı veli
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı hacı veli Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Aralık2012 Saat 06:24
senin gibi türkiyede 13milyon insan var avrupada 30 milyon tüm dünyada 350 milyondan fazla işsiz var. çalışanlarda yetiştiremiyor dünyanın krizi bu ' deprem ile yaşamaya alışın ' deprem dede :)

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Aralık2012 Saat 09:26
Orjinalini yazan: adwe

Arkadaşlar,
Onlinearabic nette reklamı bulunan sözlüğü satın aldım ancak 24 saat içerisinde mailime sözlüğü indirebileceğim linkin gönderileceği bilgisini yazan bir ileti gönderildi.

Merhaba,
sözlüğü indirme linki, işlemler esnasında verdiğiniz mail adresinize gönderilecektir. O linke tıklayarak programı download edebilirsiniz. mail hesabınızın istenmeyen posta (spam) klasörünü de kontrol edin bazen oraya düşebiliyor. 24 saat içinde link size ulaşmazsa info@arapcasozluk.net adresine mail atın.

IP
kucukmehmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 978

Alıntı kucukmehmet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Aralık2012 Saat 17:42
Orjinalini yazan: ibotea

Orjinalini yazan: adwe

Arkadaşlar,

Merhaba,
sözlüğü indirme linki, işlemler esnasında verdiğiniz mail adresinize gönderilecektir. O linke tıklayarak programı download edebilirsiniz. mail hesabınızın istenmeyen posta (spam) klasörünü de kontrol edin bazen oraya düşebiliyor. 24 saat içinde link size ulaşmazsa info@arapcasozluk.net adresine mail atın.

Sayın ibotea hocam

Arapça Türkçe Sözlük Programını 1 aydır kullanmaya başladım. Aktif çeviri yapıyorum, gerçekten bu güzel çalışmanıza şapka çıkartıyorum, teşekkür ve tebrik ediyorum. Şahane üstü bir çalışma olmuş.
Hem Arapça hem de Türkçe bilgim gelişiyor diyebilirim. Çünkü eş anlamları vermesi, çeviri de çok lazım oluyor. İnsanın aklına bir anda gelmiyor ama sözlük bunu verince hemencecik yorum yapabiliyor enerjini ve ilgili daha farklı yerde kullanabiliyorsun.
Örneğin basit bir kelime ama olsun Türkçe eş anlamlısı bir anda insanın aklına gelemeyebiliyor مدينة sadece şehir anlamına geliyor tabi ki, ilaveten kent, vilayet, il gibi anlamları da aynı anda görmek çeviride dehşet kolaylık ve zenginlik sağlıyor.

En güzel yönlenrinden terimlerin de aranabiliyor, sürekli sözlüğün büyümesi, her tür çoğul kiplerin aranabiliyor olmasıdır.

Kısaca tebrik ederiz maksimum seviyede istifafde ediyoruz

عندما تُغلقُ أبوابُ السعادةِ أما
IP
adwe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı adwe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Aralık2012 Saat 18:58
Sözlüğü indirdim,Bilgi için teşekkür ederim sayın yöneticim(ibotea)=)
Kelime haznesi oldukça geniş,zamanla güncellenerek daha da mükemmel olacağına eminim..Emeğinize sağlık

İyi Çalışmalar

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide