Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: Sınavsız üniversite kayıtları başlıyor Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Sınavsız üniversite kayıtları başlıyor
    Gönderim Zamanı: 29Eylül2012 Saat 13:32

Sınavsız üniversite kayıtları başlıyor

Sınavsız üniversite kayıtları başlıyor

Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÜ), bütün üniversite öğrencilerine ve mezunlarına şartsız, sınavsız ikinci üniversite fırsatı sunmaya devam ediyor.

AÜ, kariyerinde yükselmek, merak ettiği bölümde okumak ve hayallerinin peşinde koşmak isteyen üniversite öğrencisi ya da mezunlara sunduğu ikinci üniversite için kayıtlar 1 -16 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılabilecek. Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile iki veya dört yıllık örgün yükseköğretim bölümlerinde kayıtlı öğrenciler, Açıköğretim İktisat, İşletme fakültelerinin bölüm ve programlarının herhangi birine okudukları veya mezun oldukları programlardan/bölümlerden farklı olmak kaydıyla ikinci üniversite kapsamında başvuru yapabilecekler.

AÜ'den verilen bilgiye göre, adayların kayıtları 'İnternet Başvuru' ve 'AÖF Bürolarından Kayıt' olmak üzere iki aşamalı yapılacak. İnternet üzerinden kayıt yaptırmak isteyen adaylar, http://kayit.anadolu.edu.tr adresinde 'İkinci Üniversite' linkini tıklayarak internet başvurularını yapabilecek. Site, internet başvuru tarihleri içerisinde aktif hale getirilecek.

الطالب المجتهد
IP
nakşi gülü
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 37

Alıntı nakşi gülü Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Eylül2012 Saat 18:12

peki bunlara yine harç ödenmesi gerekiyor mu?

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi.