Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: aöf ilahiyat 1. ve 2. Sınıf Arapça Dersleri | GEÇME GARANTİLİ | aöf ilahiyat, aöf ilahiyat önlisans, aöf ilahiyat dersleri, açıköğretim ilahiyat dersleri, ilahiyat önlisans, ilahiyat dersleri, aöf ilahiyat, ilahiyat açıköğretim dersleri, açıköğretim ilahiyat önlisans(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

bullet Konu: aöf ilahiyat 1. ve 2. Sınıf Arapça Dersleri | GEÇME GARANTİLİ | aöf ilahiyat, aöf ilahiyat önlisans, aöf ilahiyat dersleri, açıköğretim ilahiyat dersleri, ilahiyat önlisans, ilahiyat dersleri, aöf ilahiyat, ilahiyat açıköğretim dersleri, açıköğretim ilahiyat önlisans
    Gönderim Zamanı: 15Eylül2012 Saat 10:42

AÖF İlahiyat Önlisans | Arapça 1. ve 2. Sınıf Dersleri Sınıf Geçme Garantili

Yeni müfredata uygun olarak hazırlanan DERS KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

Merhaba arkadaşlar,

7 yıldan beri vermiş olduğumuz AÖF İlahiyat Ön lisans Arapça destek dersleri Yeni Müfredata göre hazırlanarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Derslerimize katılan kursiyerimiz %90 oranında başarı göstererek sınıflarını geçtiler.

Öğrencilerimizden gelen mailler için tıklayın.

Yeni sistem ve yeni sınav takviminde AÖF İlahiyat Önlisans Açıköğretim müfredatı da baştan aşağı yenilenerek yeni ders kitapları oluşturulmuştur. Sınavlarda başarı olmak üzere sizlere destek olmak amacıyla 1. Sınıf ve 2. Sınıf Arapça destek aöf ilahiyat derslerimiz yeni kitaplardaki konular ve işleniş sırası esas alınarak görüntülü ve sesli formatta hazırlanmış, dersleri çok rahat ve net kavramanız ve sınavda başarılı olmanız hedeflenmiştir.
Kaydınızı yaptırın, sınavlara kolayca hazırlanın!
  1. Dersler her seviyeden öğrencilerin anlayabileceği rahatlıkta işlenmektedir.
  2. Her bir ünite yaklaşık 40'ar dakikalık sesli video anlatımı ile "Metin çözümlemesi ve alıştırmalar", "Dil bilgisi", "Alıştırmalar" ve "Ünitede geçen bilinmeyen kelimeler", "deneme testleri" içeriğinden oluşmaktadır.
  3. Kelime ezberlemeyi kolaylaştıran ve ezberlenilen kelimelerin akılda güncel kalmasını sağlayan "Kelime Kartı" derslere entegre edilmiştir.
  4. Derslerle ilgili ilave soruları online/interaktif olarak hocalara sorup cevap alınabilmektedir.
Geçme garantisi veriyoruz! | Telefon: 0212 631 76 93

Onlinearabic.net tarafından hazırlanan aöf ilahiyat destek derslerimize katılan üyelerimizin, derslerimizi düzenli takip etmek ve yönlendirmelerimizi dikkate almak şartıyla başarılı olacaklarını garanti ediyoruz!

1 yıllık ders ücretini peşin ödeyerek aöf ilahiyat önlisans derslerimize katıldığı ve düzenli olarak takip ettiği halde Açıköğretim AÖF İlahiyat Önlisans Arapça dersinden sınıfta kalan öğrencilerimiz bir sene boyunca açıköğretim aöf ilahiyat destek derslerine ücretsiz olarak tekrar katılabileceklerdir. Bu garantiden yararlanabilmeniz için yıl içerisindeki aöf ilahiyat sınavlarınıza girmiş olmanız gerekmektedir.

Kaydınızı hemen yaptırın, sınavlarda zorlanmayın!

AÖF İlahiyat Derslerimize katılım şartları, fiyat bilgileri ve ödeme opsiyonları ile ilgili bilgileri
kayıt işlemleri sayfasında görebilirsiniz.

Örnek olarak hazırlanmış aöf ilahiyat ders demosunu izlemek için tıklayınız.

AÖF İlahiyat Açıköğretim Önlisans Programı Arapça Destek Derslerimizle ilgili sormak istediğiniz soruları info@onlinedil.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1570

bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2012 Saat 10:46

Aöf ilahiyat kayıt yenileme tarihleri 2012 - 2013

Açık Öğretim Fakültesi Başvuru Tarihleri 2012-2013 tarihleri açıklandı!

2011-2012 AÖF İlahiyat Önlisans Yeni Kayıt Tarihleri: 10 Eylül - 28 Eylül 2012

Yeni Kayıt Tarihi: AÖF İlahiyat Önlisans bölümüne ilk defa kayıt yaptıracak öğrenciler için geçerlidir.

2011-2012 AÖF İlahiyat Önlisans Güz Dönemi Kayıt Yenileme Tarihleri: 22 Ekim - 16 Kasım 2012
Kayıt Yenileme Tarihi: 2. sınıfa geçenler ve daha önceki yıllardan uzatmalı olarak okuyan öğrenciler için geçerlidir.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.