Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: azmettim kazandım Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
veteriner
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı veteriner Cevapla bullet Konu: azmettim kazandım
    Gönderim Zamanı: 18Ağustos2012 Saat 01:22

geçen sene sınavsız 2. üniversite hakkından yararlanıp ilahiyat önlisans okuyacaktım.malesef kontenjan konuldu ve bu haktan yararlanamadım.bende azmettim ygs ye hazırlandım iki çocuklu halimle.302 aldım Allahın izniyle.anadolu üniversitesi ilahiyat önlisansa yerleştim.düz lise mezunuyum.arapça bilgim yok.azmedip onuda öğrenicem inşallah.bu arada hazır sınavlara başlamışken ales ve kpss ye de girdim .onlar da güzel geçti şükür...

nerden nereye...
IP
bck0734
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı bck0734 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 03Eylül2012 Saat 19:22

tebrikler...Allah muvaffakiyetler versin..Sizle aynı durumdayım bende..Geçen yıl olmadı bu yıl bende kazandım şükürler olsun..Kaydınızı yaptırdınız mı? Düz lise mezunu yada başka lisans mezunu olmak hangisini baz alıcaz? kayıtta nasıl bir yol izleniyor biliyormusunuz?

IP
ATALAY
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1566

Alıntı ATALAY Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2012 Saat 16:51
الف الف مبروك

السلام علي من اتبع الهدى
IP
ATALAY
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1566

Alıntı ATALAY Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2012 Saat 16:52
Orjinalini yazan: veteriner

geçen sene sınavsız 2. üniversite hakkından yararlanıp ilahiyat önlisans okuyacaktım.malesef kontenjan konuldu ve bu haktan yararlanamadım.bende azmettim ygs ye hazırlandım iki çocuklu halimle.302 aldım Allahın izniyle.anadolu üniversitesi ilahiyat önlisansa yerleştim.düz lise mezunuyum.arapça bilgim yok.azmedip onuda öğrenicem inşallah.bu arada hazır sınavlara başlamışken ales ve kpss ye de girdim .onlar da güzel geçti şükür...

الف الف مبروك

السلام علي من اتبع الهدى
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma