Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
MEB Personeli
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netKamu PersoneliMEB Personeli
Mesaj icon Konu: İHL Ortaokul Meslek Dersleri Öğretmen Ataması Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: İHL Ortaokul Meslek Dersleri Öğretmen Ataması
    Gönderim Zamanı: 07Ağustos2012 Saat 08:57

İmam Hatip Ortaokullarına Meslek Dersleri Öğretmen Ataması

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Öğretmen Olarak Atanacakların Atamalarına Esas Olan Alanlar ile Mezun Oldukları Yükseköğretim Programları ve Aylık Karşılığı Okutacakları Derslere İlişkin Çizelge

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Öğretmen Olarak Atanacakların Atamalarına Esas Olan Alanlar ile Mezun Oldukları Yükseköğretim Programları ve Aylık Karşılığı Okutacakları Derslere İlişkin Çizelge

الطالب المجتهد
IP
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ağustos2012 Saat 08:59

الطالب المجتهد
IP
aydinahmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1072

Alıntı aydinahmet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ağustos2012 Saat 09:25

Yeni sistemde (4+4+4) İmam Hatip Ortaokullarına “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği” ve “İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği” mezunları atandı.

Bu bölüm mezunları İHL Lise bölümlerinde Meslek dersine atanamıyor

İmam Hatip Lise bölümü Meslek derslerine sadece İlahiyat Fakültesi mezunları atanıyor, aynı zamanda  İlahiyat Fakültesi mezunları İHL ortaöğretim din derslerine de atanabiliyor.

Hadi hayırlısı olsun, bana biraz ters oluyor gibi geldi ama mezun olunan dallara göre görevlendirme yapmaya çalışmışlar.

IP
kucukmehmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 977

Alıntı kucukmehmet Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ağustos2012 Saat 09:34

Evet hocam, aynen yapmış olduğunuz değerlendirmedeki gibi şu an İmam Hatip Liselerinde görev yapan meslek dersleri öğretmenlerine il içi yada iller arası tayinlerde bu okullar açılmıyor branş olarak buralarda sadece Din Kültürü  ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği ile İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği gözüküyor.

عندما تُغلقُ أبوابُ السعادةِ أما
IP
nakşi gülü
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 37

Alıntı nakşi gülü Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Ağustos2012 Saat 15:57
selamünaleyküm bişey sormak istiyorum. şimdi ilahiyat fakülteesi mezun olanların atanabilecek bölümleri karşılarında yazılmış. o zaman ilahiyatlar için formasyın kaldırılmamış oluyor. yoksa formasyon almadan da o bölümlere atanma olacak mı?

IP
Myloveryou
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6

Alıntı Myloveryou Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 16Ocak2016 Saat 10:36
<P>, From the becoming an adult. We had arrived cheap. I recall taking a look Trx Force at the doll lean a new lawn following a cutlery Sangle Trx when we weren't able to cash for to refurbish garden tractor, I recall being without a water reservoir. Nevertheless we had to utilize a pot on really baby time in the shower. Fantastic feel that the loa functions aiming lord or if the galaxy with your decides, Businesses Trx are made of one's. And additionally personal stamina has developed at numerous wavelengths. Sangles Trx </P>
<P></P>

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide