Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
MEB Personeli
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netKamu PersoneliMEB Personeli
Mesaj icon Konu: Yüksek Lisans Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
ADVE
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 0

Alıntı ADVE Cevapla bullet Konu: Yüksek Lisans
    Gönderim Zamanı: 29Temmuz2012 Saat 15:43

Arap Dili ve Edebiyatı mezunuyum.İlahiyat fakültesi,arap dili ve belagati bölümünde araştırma görevlisi olmak istiyorum.Ancak ÖYP programı ile bu mümkün değil.İlahiyat Fakültesinin Arap dili ve belagati bölümünde Y.lisansa başlayarak bu dileğimi gerçekleştirebilir miyim?
Y.lisans ile başlayan bu sürecin işleyişi hakkında bilgilendirirseniz çok minnettar kalırım.

IP
zydy
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33

Alıntı zydy Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Temmuz2012 Saat 18:46

ben ilahiyat mezunuyum, ilahiyat arapça bölümünde mastır öğrencileri bildiğim kadarıyla ilahiyat lisans mezunu ama bizim arapça okutman ve ar. gör. ve öğrtt. üyesi hocalarımızda arap dili mezunu da vardı, legal olarak arap dili bölümü mezunlar ilahiyata okutman ve öğrtm görevlisi olabiliyor, merak ettiğim neden ilahyatta görevli olmak istiyorsunuz? nihai planda i. fakültesinin arapça öğretmedeki kalite(sizliği) ve beceri(ksizliği)si ortada ! ?....

IP
ADVE
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ADVE Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Temmuz2012 Saat 20:47
Örtülü çalışmak istiyorum ve ayrıca aksini görmediğimden ve duymadığımdan,ilahiyat ortamının daha uygun olduğunu düşünüyorum..Aslında birincil tercihim,arap dili ve edebiyatında görev almak ancak manevi açıdan durum buna elvermiyor malesef.
y.lisansa başlarsam,başladığım fakültede nasıl kadrolu olurum?malumatınız var mı?

IP
zydy
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 33

Alıntı zydy Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Temmuz2012 Saat 23:07
örtülü çalışama ayrıcalığı ilayiyata özgü değil aslında ama suijenerik uygulamalarda bazı ilahyat faklteleri tesettür konusunda genelden farklı uygulamaya tabi oldular, adrolu arg. gör olmak iiçin mastıra başlamaktan ziyade yüksek ales puanı , diploma ve üds puanı gerekli -ünide tanıdığınız yoksa- ar gör olmak için en kestirme ÖYP bu yolu deneyin derim bence, bol şans

IP
ADVE
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ADVE Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Temmuz2012 Saat 23:40
teşekkür ederim.

يريدون فتح العالم و لا يفتحون كتا
IP
juston33
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı juston33 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Mart2015 Saat 15:06
Arap Dili ve Edebiyatı mezunuyum.İlahiyat fakültesi,arap dili ve belagati bölümünde araştırma görevlisi olmak istiy

We offer best quality http://www.test-king.com test papers and dumps materials. You can get our 100% guaranteed questions
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.