Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
KPSS - Kamu Personeli Seçme Sınavı
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netKamu PersoneliKPSS - Kamu Personeli Seçme Sınavı
Mesaj icon Konu: Öğretmenler için 3 ayrı KPSS olacak! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Öğretmenler için 3 ayrı KPSS olacak!
    Gönderim Zamanı: 29Haziran2012 Saat 15:14

Öğretmenler için 3 ayrı KPSS olacak!

Öğretmenler için 3 ayrı KPSS olacak!

Mili Eğitim Bakanı Dinçer, öğretmen alımlarında KPSS'nin önümüzdeki yılda 3 ayrı bölüm halinde yapılacağını açıkladı.

Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, 40 bin öğretmen alımını Ağustos ayının sonuna doğru gerçekleştirmiş olacaklarını bildirdi.

Dinçer, önümüzdeki yıldan itibaren öğretmen alımlarında yine KPSS'nin olacağını belirterek, ''Ama KPSS'yi üç ayrı bölüm halinde yapacağız. Onlar da genel kültür, eğitim bilimleri ve alan sınavı olacak. Dolayısıyla önümüzdeki yıldan itibaren alacağımız öğretmenlerde alan sınavları yapılmış olacak''

الطالب المجتهد
IP
Matemkar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı Matemkar Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Haziran2012 Saat 23:31

Geç kalınmadı mı? Branşımızdan çıkmadığı için sınavda iyi yapamadık.. Atanamadık..
Şimdi iyiye gidiyor görünse de, yine kötü.. Zira alan bilgimiz de sayelerinde bekleme sürecinde köreldi.. Yeni mezunlarla kıyaslanabileceğimizi sanmıyorum.. Bunca açığa rağmen çok az atama.. ve hala eğitim fakültesine çok sayıda öğrenci alımı.. İnsanlar okuyup işsiz kalsın isteniliyor gibi..

Düzenleyen Matemkar - 30Haziran2012 Saat 23:31

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide