Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Türkiye'de Türk-Arap Turizmi - السفر و السياحة
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netTÜRKİYE ve ARAP ÜLKELERİNDE TURİZM ve TİCARETTürkiye'de Türk-Arap Turizmi - السفر و السياحة
Mesaj icon Konu: Suudi Hava Yolları Türk zeytinyağını ikram edecek Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Suudi Hava Yolları Türk zeytinyağını ikram edecek
    Gönderim Zamanı: 14Mart2012 Saat 09:17

Suudi Hava Yolları Türk zeytinyağını ikram edecek

Suudi Hava Yolları Türk zeytinyağını ikram edecek

Keskinoğlu Şirketler Grubu'nun mamulü olan Ravika zeytinyağı, Suudi Arabistan Hava Yolları'nın Mekke ve Medine dahil bütün yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında, yıllık ortalama 20 milyon yolcuya ikram edilecek.

Ortadoğu'ya toplam zeytinyağı ihracatının yüzde 10'unu yapan, 75 ülkeye zeytinyağı ihraç eden Ravika, Türkiye'nin rekabet üstünlüğü sağlayabileceği pazarlarda ilerlemeye devam ediyor. Ülkenin en büyük havayolu şirketi olan Suudi Arabistan Hava Yolları ile iki yıllık anlaşma imzalayan Ravika'nın sızma zeytinyağı, hem business hem ekonomi sınıflarıyla catering servislerinde kullanılacak. Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, zeytinyağında ithalat ağırlıklı bir pazara sahip olan Suudi Arabistan'da Türkiye'nin payını artırmak için yoğun çalışmalar yürüttüklerini bildirdi.
Suudi Arabistan'a zeytinyağı ihracatında önemli bir artış beklediklerini söyleyen Keskinoğlu, "Suudi Arabistan'da zeytinyağı tüketimi her geçen yıl artıyor ve pazar sürekli büyüyor. Bu ülkeye 2008 yılından beri ihracat yapıyoruz. Zeytinyağı, bölge için hâlâ yeni bir kültür sayılabilir ama tüketim istikrarlı bir şekilde artıyor. Türk markalarına duyulan güven ve iki ülke arasındaki olumlu işbirliklerinin de katkısıyla hedefimiz, ülkede önemli üstünlüğe sahip İtalya ve İspanya'nın hakimiyetini azaltmak. Bunun için de havayollarından marketlere kadar her platformda tanıtım çalışmalarımızı hızlandırdık. Kısa vadede pazardaki payımızı büyük ölçüde artıracağız." dedi. Keskin Keskinoğlu, tanıtım için birçok uluslararası havayolu firmasıyla benzer görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

الطالب المجتهد
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide