Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Diyanet Personeli
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netKamu PersoneliDiyanet Personeli
Mesaj icon Konu: Yeterlilik Belgesi Çıktısı almak için tıklayınız! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
scelik
Moderator
Moderator
Simge
Yabancılar için Türkçe Öğrenimi

Gönderilenler: 7217

Alıntı scelik Cevapla bullet Konu: Yeterlilik Belgesi Çıktısı almak için tıklayınız!
    Gönderim Zamanı: 08Şubat2012 Saat 17:07

http://basvurular.meb.gov.tr/bsv2/diyanet_yetmesbil/tckimliksor.aspxYeterlilik Belgesi Çıktısı almak için tıklayınız!

11.03.2012 Tarihli Diyanet İşleri Başkanlığı Bünyesindeki Kuran Kursu Öğreticisi, İmam-Hatip ve Müezzin Kayyım Kadrolarında İlk Defa Görev Almak İsteyenlere Yönelik Yeterlilik Sınavı Başvurusu

Sınav ücreti yatırmamışsınız veya yatırdığınız ücret sisteme daha aktarılmadı. 50,00 TL Sınav ücretini Türkiye Halk Bankası, T.C. Ziraat Bankası veya Türkiye Vakıflar Bankasına Online Kurumsal Tahsilat sistemi ile yatırdıktan sonra başvuru yapabilirsiniz.

01/02/2012-21/02/2012 tarihleri arasında 'DİYANET KURAN KUR. ÖĞRT. İMAM H. MÜEZZİN YTRL SNV.' sınav adını belirterek 50 TL. sınav ücretini Ziraat Bankası Vakıflar Bankası Halk Bankası şubelerinden KURUMSAL TAHSİLAT (MEB ödemeleri) ile yapabilirsiniz.

الطالب المجتهد
IP
mucahit_89
Faal Üye
Faal Üye

Gönderilenler: 306

Alıntı mucahit_89 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Şubat2012 Saat 12:23

scelik hocam çok teşekkürler

Kayıt harcımı yatırdım, yukarıdaki internet adresinden kaydımı da yaptım ve yeterlilik belgesi çıktısını da aldım

Artık sınav tarihi 11.03.2012 Pazar gününü bekliyoruz

Sınava giren tüm arkadaşlara Allah'tan başarılar diliyorum

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma