Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Gazi Üniversitesi Arapça Öğretmenliği
  Forum Anasayfası Onlinearabic.net www.onlinearabic.netArapça eğitimi veren fakültelerGazi Üniversitesi Arapça Öğretmenliği
Mesaj icon Konu: Arapça ve üniversite Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
b.nur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı b.nur Cevapla bullet Konu: Arapça ve üniversite
    Gönderim Zamanı: 21Kasım2011 Saat 18:09

bu yıl unv. sınavına hazırlanıyorum ve arapcayla ılgılı bır bolum ıstıyorum..ögretmenlık ve bolum arasında gelıp gıtmelerdeyım.onun harıcınde bu sene puanlar cok arttı baya bir ümitsizliğe kapıldım..lütfen birisi açıklayabılır mı bolum mu daha ıyıdır yoksa ogretmenlık mı onun harıcınde kac net yapmak gerekır vs.??

IP
menekse1903
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı menekse1903 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Haziran2012 Saat 16:53

Bölümü okuduğunuz zaman özel sektörde iş imkanınız oldukça yüksektir ancak devlette formasyon olmadan çalışamazsınız.Öğretmenlikte ise isterseniz devlette isterseniz özelde rahatça çalışabilirsiniz çünkü Arapça günümüzde altın çağını yaşamakta...Kaç net olduğunu tam olarak bilemiyorum onu da ayrıntılarıyla araştırırsanız sizin için ii olacaktır...Başarılar...

IP
el ümm
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı el ümm Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 05Mart2013 Saat 21:14
ben diyarbakır anadolu imam hatip lisesinde 11.sınıfta okuyorum.gazi üniversitesi arapça öğretmenliği istiyorum ygs ve lys dışında bi sınava girecek miyim ayrıca ben sayısal öğrencisiyim yardımcı olursanız sevinirim

Düzenleyen el ümm - 05Mart2013 Saat 21:14

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide