Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İmam Hatip Lisesi & Anadolu İmam Hatip Lisesi & ÇPL
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİMAM HATİP LİSESİ & AÖ - ANADOLU İMAM HATİP LİSESİİmam Hatip Lisesi & Anadolu İmam Hatip Lisesi & ÇPL
Mesaj icon Konu: imama hatip lisesi açık öğretim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
zeyd-amr
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı zeyd-amr Cevapla bullet Konu: imama hatip lisesi açık öğretim
    Gönderim Zamanı: 17Eylül2011 Saat 18:46

Selamun aleykum..

Arkadaslar bir sorum olacak cevaplayana acizane dua edicem :) 1992 de  imamhatip orta 1 den terk ettim.şimdi tekrar açıktan okumaya karar verdim. şimdi açıktan imamhatip e baslasam kaç yıl okuayacağım. 1 senede ortaokulu bitirebilirmiyim.. Yoksa halk egitime gidip duz ortaokulu 1 senede bitirip sonra imamhatip  liseye açıktan mı kayıt yaptırmam lazım. veya daha kısadan nasıl imamhatip megzunu olurum. bilgilerinize ihtiyacım var. birde halk egitime gidip mi kayıt yaptıracam yoksa eskiokuluma gidiptemi kayıt yaptıracam bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar..ziyade kemter ibrahim.

IP
zeyd-amr
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı zeyd-amr Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2011 Saat 18:58

cevabınızı bekliyorum...

IP
Erzrumi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Erzrumi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2011 Saat 20:55
92 de orta okul dediğine göre sana bir abi tavsiyesi öncelikle ne kadar çabuk imam hatip bitiririm dersen tepki çeker.prosedür şöyle;önce açık ilköğretim aracısı bir ilköğretim kurumuna gidip kayıt yaptırarak ortaokul seviyesinde mezun olacan sonra bir imam hatip lisesine açıköğretim amacıyla kayıt olup mezun olacan .okulları ne kadar çabuk bitireceğin sesnin dersleri geçme başarına bağlı.Allah kolaylıklar versin.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.