Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Dersler-Sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumDersler-Sorular
Mesaj icon Konu: 2011 - 2012 AÖF İlahiyat Ön lisans Kayıt Tarihleri(Kapalı Konu Kapalı Konu) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
arapçaöğretmen
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 3921

bullet Konu: 2011 - 2012 AÖF İlahiyat Ön lisans Kayıt Tarihleri
    Gönderim Zamanı: 23Ağustos2011 Saat 11:19

"2011 - 2012 AÖF İlahiyat Ön lisans Kayıt Tarihleri" hakkında bilgisi olan var mı?

Okul kayıtları ne zaman?
Harç ödemeleri başladı mı?

Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler

IP
aydinahmet
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1072

bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2011 Saat 11:26

Açık Öğretim Fakültesi Başvuru Tarihleri 2011-2012

2011-2012 dönemi Açık Öğretim Fakültesi kayıt Başvuru tarihleri belli olmaya başladı.

Açık öğretim sistemi bir çok çalışanın hem okuyup hem de eğitimin sürdürdüğü buna imkan tanıyan eğitim kurumlarından bir tanesi. Çoğu öğrenci harçların fazla olduğunu söylese de; askerlik için, intibak için açık öğretim bölümlerini okuyanlar çoğunluktadır.

Açık Öğretim Fakültesi okumak için 2 yol vardır. Bunlardan bir tanesi lisede okuduğumuz bölümlerden direk geçiş, ikincisi ise sınav girip herkesin alacağı cüz’i bir puan alıp tercih yapmaktır. Şimdi bu sene açık öğretim okumak isteyen binlerce öğrenci yeni kayıtların ve başvurunun ne zaman başlayacağını merak ediyor.

İşte size geçen seneki akademik takvim, bu sene de üç aşağı beş yukarı aynı tarihlerde kayıt ve yenileme olacaktır.

2010-2011 Öğretim Yılı Açıköğretim Fakültesi Dönemlik Kredili Ön Lisans Programları Güz ve Bahar Dönemi Kayıt -Kayıt Yenileme Tarihleri:

13-17 Eylül 2010 ÖSYM Tarafından Yerleştirilen Öğrencilerin Kayıtları
20-24 Eylül 2010 Kayıtlı Öğrencilerin Güz Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri
18-23 Ekim 2010 İlahiyat Ön Lisans Programı Kayıt Yenileme İşlemleri
18-23 Ekim 2010 ÖSYM Tarafından Ek Yerleştirme İle Yerleştirilen Öğrencilerin Kayıtları
18-23 Ekim 2010 İkinci Üniversite Kayıt Türünden İlahiyat Ön Lisans Programına Kayıt İşlemleri
18-23 Ekim 2010 5806 sayılı Kanun Kapsamında İlahiyat Ön Lisans Programına Kayıt İşlemleri
18-23 Ekim 2010 Yatay Geçiş Kayıt İşlemleri
07-11 Şubat 2011 Kayıtlı Öğrencilerin Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri
09-13 Mayıs 2011 Yaz Dönemi Laboratuvar Derslerine Kayıt Yenileme İşlemleri
2010-2011 Öğretim Yılı Açıköğretim Fakültesi Dönemlik Kredili Ön Lisans Programları Güz Dönemi Sınav Tarihleri
04 – 05 Aralık 2010 “Eczane Hizmetleri, Kimya Teknolojisi,Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Ön Lisans Programları Ara Sınavı
11 – 12 Aralık 2010 İlahiyat Ön Lisans Programı Ara Sınavı
22 – 23 Ocak 2011 “Eczane Hizmetleri, Kimya Teknolojisi,Tıbbi Laboratuar Teknikleri, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, İlahiyat Ön Lisans Programları Dönem Sonu Sınavı

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1569

bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2011 Saat 11:39

AÖF Açıköğretim bürosunu aradım, Açık Öğretim Fakültesi Başvuru Tarihleri 2011-2012 tarihleri açıklandı!

2011-2012 AÖF İlahiyat Önlisans Yeni Kayıt Tarihleri: 12 Eylül - 23 Eylül 2011

2011-2012 AÖF İlahiyat Önlisans Kayıt Yenileme Tarihleri: 17 Ekim - 27 Ekim 2011

Not:
Yeni Kayıt Tarihi: AÖF İlahiyat Önlisans bölümüne ilk defa kayıt yaptıracak öğrenciler için geçerlidir.

Kayıt Yenileme Tarihi: 2. sınıfa geçenler ve daha önceki yıllardan uzatmalı olarak okuyan öğrenciler için geçerlidir.

IP
bekiray
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

bullet Gönderim Zamanı: 15Eylül2011 Saat 13:31
Peki A.Ö.F. İlahiyata geçiş yapmış bir aday yeni kayıt tarihinde tercih etmiş olması aranıyoru mu? Yoksa geçiş yapmış olyduğu için direk kayıt mı yaptıracak?

IP
ademasci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

bullet Gönderim Zamanı: 18Eylül2011 Saat 01:47
ARKADAŞLAR BEN AÖF BÜROSUNU İLAHİYAT ÖNLİSANS KAYITLARI İÇİN AÖF BÜROSUNU ARADIĞIMDA BANA ÖSS SINAVINA GİRMEM GEREKLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.BEN İMAM HATİP LİSESİ VE MYO TESİSAT BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.KONU HAKKINDA KESİN BİLGİSİ OLAN VARMIDIR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1569

bullet Gönderim Zamanı: 18Eylül2011 Saat 08:10
Orjinalini yazan: ademasci

ARKADAŞLAR BEN AÖF BÜROSUNU İLAHİYAT ÖNLİSANS KAYITLARI İÇİN AÖF BÜROSUNU ARADIĞIMDA BANA ÖSS SINAVINA GİRMEM GEREKLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER.BEN İMAM HATİP LİSESİ VE MYO TESİSAT BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.KONU HAKKINDA KESİN BİLGİSİ OLAN VARMIDIR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Evet, doğru bilgi vermişler. Bende önceki yıllarda AÖF İlahiyat bölümünden mezun oldum

İster İmam Hatip Lisesi ister düz Lise olsun, AÖF İlahiyat Ön lisans bölümü okumak isteyenler öncelikle üniversite sınavı formunu doldurarak ÖSS sınavlarına girmesi gerekiyor.
Daha sonra taban puanı alan İmam Hatip Lisesi öğrencileri bu bölümü tercih etmişse, sınava girmiş olması yeterlidir ve öncelikli olarak yetleştiriliyor, akabinde düz Lise mezunları yerleştiriliyor.
Eskişehir Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi geçen seneye kadar yeni kayıt için öğrenci sınırlaması yapmıyordu, ancak bu sene itibariyle de 10.000 kişi kayıt yaptırabilecek şekilde sınırlama getirildi, bu da ilk olmuş oldu.
Bence bu sınırlamayı getirmelerindeki temel amaç hizmet kalitesini artırabilmek ve sistemi daha az sorunlu olarak takip etmektir. Seneye bu kontenjanı artırabilirler gibime geliyor.

İmam Hatip Lisesi mezunu olduğunuza göre seneye 2012-2013 yılında üniversite sınavlarına girerek 1. sınavda taban puanı aldıktan sonra tercih formunda AÖF İlahiyat Ön lisans bölümünü tercih edebilirsiniz.

En sonunda da her sene değişen, yeni yıl "AÖF İlahiyat Ön lisans Kayıt Tarihleri" bilgisine dikkat ederek, belirlenen süre içerisinde kaydınızı yapmanız gerekir.

IP
ademasci
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

bullet Gönderim Zamanı: 18Eylül2011 Saat 10:13
Teşekkür ederim çok güzel açıklayıcı bilgiler vermiş oldunuz.

IP
idinc
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 2781

bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2011 Saat 09:38

AÖF İlahiyat Önlisans | Arapça 1. ve 2. Sınıf Dersleri Sınıf Geçme Garantili

Yeni müfredata uygun olarak hazırlanan
DERS KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

Merhaba arkadaşlar,

5 yıldan beri vermiş olduğumuz AÖF İlahiyat Ön lisans Arapça destek dersleri Yeni Müfredata göre hazırlanarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Derslerimize katılan kursiyerimiz %90 oranında başarı göstererek sınıflarını geçtiler.

Öğrencilerimizden gelen mailler için tıklayın.

Yeni sistem ve yeni sınav takviminde AÖF İlahiyat Önlisans Açıköğretim müfredatı da baştan aşağı yenilenerek yeni ders kitapları oluşturulmuştur. Sınavlarda başarı olmak üzere sizlere destek olmak amacıyla 1. Sınıf ve 2. Sınıf Arapça destek aöf ilahiyat derslerimiz yeni kitaplardaki konular ve işleniş sırası esas alınarak görüntülü ve sesli formatta hazırlanmış, dersleri çok rahat ve net kavramanız ve sınavda başarılı olmanız hedeflenmiştir.
Kaydınızı yaptırın, sınavlara kolayca hazırlanın!
  1. Dersler her seviyeden öğrencilerin anlayabileceği rahatlıkta işlenmektedir.
  2. Her bir ünite yaklaşık 40'ar dakikalık sesli video anlatımı ile "Metin çözümlemesi ve alıştırmalar", "Dil bilgisi", "Alıştırmalar" ve "Ünitede geçen bilinmeyen kelimeler", "deneme testleri" içeriğinden oluşmaktadır.
  3. Kelime ezberlemeyi kolaylaştıran ve ezberlenilen kelimelerin akılda güncel kalmasını sağlayan "Kelime Kartı" derslere entegre edilmiştir.
  4. Derslerle ilgili ilave soruları online/interaktif olarak hocalara sorup cevap alınabilmektedir.
Geçme garantisi veriyoruz! | Telefon: 0212 631 76 93

Onlinearabic.net tarafından hazırlanan aöf ilahiyat destek derslerimize katılan üyelerimizin, derslerimizi düzenli takip etmek ve yönlendirmelerimizi dikkate almak şartıyla başarılı olacaklarını garanti ediyoruz!

1 yıllık ders ücretini peşin ödeyerek aöf ilahiyat önlisans derslerimize katıldığı ve düzenli olarak takip ettiği halde Açıköğretim AÖF İlahiyat Önlisans Arapça dersinden sınıfta kalan öğrencilerimiz bir sene boyunca açıköğretim aöf ilahiyat destek derslerine ücretsiz olarak tekrar katılabileceklerdir. Bu garantiden yararlanabilmeniz için yıl içerisindeki aöf ilahiyat sınavlarınıza girmiş olmanız gerekmektedir.

Kaydınızı hemen yaptırın, sınavlarda zorlanmayın!

AÖF İlahiyat Derslerimize katılım şartları, fiyat bilgileri ve ödeme opsiyonları ile ilgili bilgileri
kayıt işlemleri sayfasında görebilirsiniz.

Örnek olarak hazırlanmış aöf ilahiyat ders demosunu izlemek için tıklayınız.

AÖF İlahiyat Açıköğretim Önlisans Programı Arapça Destek Derslerimizle ilgili sormak istediğiniz soruları info@onlinedil.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.

AÖF İlahiyat Önlisans Büro: 0212 631 76 93
IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide