Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümü
Mesaj icon Konu: 2011 DGS İlahiyat tercihi hakkında Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
memet duran
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı memet duran Cevapla bullet Konu: 2011 DGS İlahiyat tercihi hakkında
    Gönderim Zamanı: 08Ağustos2011 Saat 18:26

merhaba . ben Memet Duran size uzun zamandır mesaj yazmadım ara verdim ve stenizede ara verdim epey bir zamanda :Ben bu sene hem 2011 YGS-LYS'ye girdim hem de 2011 DGS'ye de girdim(ilk defa ama),ben geçen sene (2010 yılında)İlahiyat(AÖF-2-Yıllık)'tan mezun oldum sonuçlar açıklanmış bugün baktım netten ham puan 198.564 yazıyor.benim okul puanım(ortalamam)'da 60.86 bunlar eklenmemiş hali ayrıca sözelim YGS-LYS'den tercih yazdım AÖF 2 yıl dahil;ama DGS'yi de bekledim ,alanım ise İlahiyat ayrıca ,ben sadece İlahiyat mı yazacam ....bana 2.Öğretim gelir mi yazmamı tavsiye edermisiniz.en fazla kaç tercih yapılıyor.Önlisans B.P.39.429 yazıyor A.Ö.B.P.Sözel P.52.888Ham P.198.564 Başarı SI:023686 bu konuda yazsanız ve bilgi verirseniz sevinirim çok uzun oldu ya neyseiyi günler..........

IP
duacı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı duacı Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Ağustos2011 Saat 22:48

s.a sitenize yeni üye oldum.ilitam ön kayıt yaptırcam.9 tane ilde ilitam programı açılmış.ham puan 248 aldım.önlisans başarı puanım 44.062.geçen senenin taban puanlarını bilen varsa paylaşabilirmi?nereleri yazmam konusunda fikrim olurdu.şimdiden teşekkürler

ayaklarımızı kaydırma Allahım
IP
ibrahimoruc
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 2485

Alıntı ibrahimoruc Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Ağustos2011 Saat 05:05
Orjinalini yazan: duacı

s.a sitenize yeni üye oldum.ilitam ön kayıt yaptırcam.9 tane ilde ilitam programı açılmış.ham puan 248 aldım.önlisans başarı puanım 44.062.geçen senenin taban puanlarını bilen varsa paylaşabilirmi?nereleri yazmam konusunda fikrim olurdu.şimdiden teşekkürler

Bütün üniversitelere başvurmak en iyi seçenektir...

Her zaman her yerde gerçek ol gerçek
Gerçek değil isen ellerini çek
Kuran-ı kerim bir bahçedir bismillah çiçek
Bize bu bahçenin kokusu lazım
IP
memet duran
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı memet duran Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2011 Saat 14:43
merhaba ben duran selam sizlere ben 2011 DGS'ye girdim.2 yıl Ön lisans(İLAHİYAT)mezunuyum sonuçlardaki açıklanan puanlar hammı ,ayrıca düşük puan alanlarda İlitama başvurubilir mi vede eğer yerleştirmede puana diploma notu eklenecek mi (okul puanı) iyi günler.....cevaplarsanız sevinirim...... ve birde İlitamın 2011 taban puanlarını netten bulamadaım bir türlü.......

IP
memet duran
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı memet duran Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ağustos2011 Saat 14:43
ha birde bu sene İntibak kalktı mı(hazırlık)'tı galiba....

IP
serendipadasi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı serendipadasi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ağustos2011 Saat 17:09
merhaba ben aranıza yeni katılıyorum. bu sene dgs ye girdim ve ham 275 puan aldım. diploma notum 81. bu puanla örgün tercih etsem gelir mi? bir de ilitam programı olan ünvrstlr kalitesine göre sıralar mısınız?  5 eylüle kadar tercih yapmam gerekiyor vereceğiniz cevaplara göre tercihi şekillendşrmeyş düşünüyorum. benim tercihlerim ankara örg -ankara ilit-sakarya ilit- istanbl ilitm- samsun ilitm - erzurum ilitm-  bir de malatya yı yazmaı düşünyrm. sizce nasıl?

IP
meczub
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı meczub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Ağustos2011 Saat 16:40

yerleştirme sistemi değiştiği için her hangi bir şey söyleyemeyeceğim.ama aldığın dgs puanın çok .y. bence örgünü tercih edebilirsin önlisans dip notu artık dgs ye katılmıyo sanırım

IP
serendipadasi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı serendipadasi Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Eylül2011 Saat 15:38

yerleştirme sonuçları açıklandı. ve ankara ilahiyata( örgün ) yerleştm. ama bir sıkıntı var. hazırlık okuyacağım. ve geçen sene hazırlık şartı getirdkleri için seneye hazırlık tan sonra 1 den devam edcekmişim sizce ne yapmalıyım. hazırlığı okuduktan sonra ilitam a mı geçeyim

IP
SalihaAyse
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı SalihaAyse Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Ekim2011 Saat 16:45
0212 440 00 44 ilitam çağrı merkezinden sorabilirsiniz...birde klavuzda ilan edilen puanlara göre üniversite tercihleri yapılıyor.. en iyisi çağrı merkezini arayın... 

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,078 Saniyede Yüklendi.