Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: 1. SINIF 2. DÖNEM DERS SEÇME Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
interaktif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı interaktif Cevapla bullet Konu: 1. SINIF 2. DÖNEM DERS SEÇME
    Gönderim Zamanı: 04Şubat2011 Saat 16:32

MERHABA ARKADAŞLAR 1. SINIF 2. DÖNEM DERS SEÇME NASIL OLACAK BİLGİSİ OLAN PAYLAŞIRSA SEVİNİRİZ...

TEŞEKKÜRLER...

IP
ethem47
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ethem47 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 11:18

kayıt.anadolu.edu.tr den 

IP
utkutugba
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 51

Alıntı utkutugba Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 16:25
arkadaşlar kaç dersten kalırsak sınıfta kalıyoruz ve birde sınıfta kalmak varmı geçipte alttanmı götürüyoruz anlamadım bu yeni sistemi ben birde harf hesabı varmış ne olacak anlayan varsa cevap acil

IP
interaktif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı interaktif Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 16:38
arkadaşlar sınav sonuçları açıklanmış harcıda yatrıdım ama ders nasıl seçcezzz ders seçilmiyo kayıt.anadolu edu tr den...hangilerinden kaldık geçtik belli değil harf notlarıda boş duruyor...bu uzaktan eğitime anadolu üniversitesi bayaa uzak kaldı bence...şimdi 45 kredi seçmesemde 35 kredi seçsem olmuyomu?illa 45 kredi mi seçmemiz lazım

IP
baharcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baharcan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 18:38
sınav sonuç öğrenemiyorum  lütfen yardım ... site açılmıyo sayfama ulaşamıyorum kayıt yenileme tarihi 11 i son

IP
utkutugba
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı utkutugba Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 20:59
arkadaşlar harf notu boş olacak herkesin puanlarına bakarak  ve eve gönderecekler artık kayıtları birde ders ekle sil sitede yok vede herkes her dersi alacak 1 sınıfta ders seçimi yokmuş açıkögretim dedi  

IP
baharcan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı baharcan Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 22:19

yoooooo site açılmıyo

IP
utkutugba
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı utkutugba Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 07Şubat2011 Saat 22:40
site bendede açılkmıyordu bende açıkögretim bürosundan yeni şifre aldım siteye girdim şimdi

IP
interaktif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı interaktif Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Şubat2011 Saat 11:29
evet yukardaki arkadaşın dediği gibi 1. sınıf 2. dönem için ders seçme yokmuş ozaman ne anlamı varsa ders seçme nin anlayan banada anlatsın derim...ayrıca harf notları daha oluşmamaış kayıt anadolu açmıyo daha doğrusu açıyo ama öğrenci anadolu ile aynı sayfa açılıyo...galiba kobay olarak kullanılıyoruz bence...uzaktan eğitime açıköğretim fakültesi bayaa uzak kalmış...ders seçme ve kredi olmuyor ise baari büt hakkımızı verseydiniz....

IP
interaktif
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı interaktif Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 08Şubat2011 Saat 14:26
ayrıca arkadaşlar başarı notları yazılmış örneğin benim 7 dersten 5 i 90 üstü ama ikisi arapça ve islam san. tarihi 38,5-30,5 bunların çağ eğrisinden kurtarıp kurtaramıyacağım ne zaman belli olcak...

IP
saniye
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 1570

Alıntı saniye Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Ekim2011 Saat 19:23

Lütfen aşağıdan başvuru yapacağınız kayıt türünü seçiniz:

*KAYIT YENİLEME
          2011-2012 Öğretim Yılı Güz Dönemi Dönemlik-Kredili Programlarda kayıtlı öğrencilerden ders ekle-sil işlemini yapacak olanlar kayıt yenileme linkinden bu işlemi gerçekleştireceklerdir.
Kayıt yenileme kılavuzuna ulaşmak için burayı tıklayınız.
* 6111 Sayılı Kanun (Af) Kapsamında Kayıt
          6111 sayılı Kanun kapsamında Açıköğretim Fakültesine kimlerin kayıt yaptırabileceklerini, bağlantıyı izleyerek öğrenebilirsiniz.
* Dikey Geçiş
          1.Meslek Yüksekokulu veya Açıköğretim Fakültesi Ön Lisans Programlarından mezun olanlar Dikey Geçiş kapsamında başvuru yapabilirler. Hangi program mezunlarının başvurabileceklerini, bağlantıyı izleyerek öğrenebilirsiniz.
          2.Dikey Geçiş Sınavı sonucu Açıköğretim Fakültesi Okulöncesi Öğretmenliğine yerleştirilen adaylar başvuru yapabilirler.
* Ek Yerleştirme
          2011 yılı ÖSYS Ek Yerleştirme sonunda, Açıköğretim Fakültesine yerleştirilen, en az lise veya dengi okul mezunu adaylar
başvurabilirler.
* İkinci Üniversite
          Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile örgün yükseköğretim kurumlarında kayıtlı öğrenciler, alanları dışındaki programlara başvurabilirler. Hangi programlara başvurulabileceğini, bağlantıyı izleyerek öğrenebilirsiniz.
* Lisans Tamamlama
           Lisans Tamamlama kapsamında, 4 yıllık fakülte veya yüksekokullarda okumakta iken 2 yıllık ön lisans diploması alarak ayrılanlar başvuru yapabilirler. Hangi program mezunlarının başvurabileceklerini, bağlantıyı izleyerek öğrenebilirsiniz.
* Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Tamamlama
           Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda kadrolu olarak görev yapan, Okulöncesi ile Çocuk Gelişimi Ön Lisans mezunu öğretmenler başvurabilirler. Ayrıntı için bağlantıyı tıklayınız.
* ÖSYS Yeni Kayıt
* Yatay Geçiş
           Yatay Geçiş Yönetmeliği ve 6111 sayılı Kanun’a göre Açıköğretim Fakültesine başvuru yapıp, başvurusu kabul edilenler yatay geçiş için başvuru yapabilirler. Ayrıntı için bağlantıyı tıklayınız.
Not: Kayıt tarihi sona eren programların başvuru türleri yukarıda görüntülenmemektedir.

IP
hoca ismail
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hoca ismail Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 20Ekim2011 Saat 14:05
Esselamü aleyküm.
Kayıt yenileme sürecinde,ders ekle silden bahsediliyor.Gerçekten ders ekle diye bir şey var mı?Benim sayfamda hep sil var.Yani kendileri ne atamışlarsa o var.Fazladan ders eklemek mümkün değil.Daha önce aldığım dersleri birinci sınıfa kayıt yaptırırken muafiyet dilekçesi yazmıştım.Bu iki dersi eklemem gerekir belki diye inceledim fakat mümkün olmadı.Merkez büroyu aradım.Demek ki muafsınız diyorlar.Sitede ise her hangi bir muafiyet sözkonusu değil diyorlar.İnşaallah daha sonra karşıma çıkarmazlar.Bilgisi olan var sa ayrıca paylaşırsa sevinirim.

ALLAH(c.c)emrinde galiptir.
IP
zonguldak67
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı zonguldak67 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2011 Saat 00:40
dersleri nasıl görecez

IP
hoca ismail
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hoca ismail Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2011 Saat 09:30
Dersleri görebilmek için bürodan mail şifresi alanız gerekiyor.Sonra öğrenci sayfasından kimlik numarası ve bu şifre ile derlerinize ulaşabilirsiniz.
Selamlar.

IP
zonguldak67
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı zonguldak67 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2011 Saat 17:22
nasıl mail şifresi hocam ?

IP
hoca ismail
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı hoca ismail Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2011 Saat 17:24
Büroya gittiğinizde mail şifresi alacağım deyin.Yada mail.anadolu.edu.tr adresini ziyaret edin.

IP
zonguldak67
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı zonguldak67 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 27Ekim2011 Saat 17:33
kullanıcı adı diyor şifre diyor o neyki hocam

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır