Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Önlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netAÖF İLAHİYAT ÖNLİSANS - ilahiyat forumÖnlisans Öğrencileri Tanışma Bölümü - Yeni Kayıt - Yenileme
Mesaj icon Konu: 11-12 Aralık AÖF İlahiyat Sınav Kağıdı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
mmm05
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı mmm05 Cevapla bullet Konu: 11-12 Aralık AÖF İlahiyat Sınav Kağıdı
    Gönderim Zamanı: 04Aralık2010 Saat 22:55

MERHABA ARKADAŞLAR ACABA SINAV KAĞIDI ELİNE ULAŞAN VARMI? C.TESİ İLK ÖNCE 1.SINIFLAR İÇİN HANGİ DERSLER VAR? AYRICA BU DERS GEÇMEDEKİ ÇAN EĞRİSİ OLAYI İLE BAĞLANTILI OLARAK DÖNEM DERS NOTLARI ORTALAMASI CC=2.0 OLDUĞUNDA BAZI DERSLERİN NOTU DD=1.0 OLSA DAHİ GEÇME ŞANSIMIZ VARMI?

RABBİM HERKESİN EMEĞİNE GÖRE VERSİN YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İĞŞALLAH... 

IP
slmihl
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı slmihl Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 09Aralık2010 Saat 10:45

amin herkese başarılaar sınavda

IP
anzotli
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 265

Alıntı anzotli Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 10Aralık2010 Saat 12:05
sınav kağıdım geldi de cumartesi tefsir,islam düşünce tarihi,islam mezhepler tarihi,türk dili1 derslerden sınav olunacak.

IP
mmm05
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mmm05 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2010 Saat 11:35

ARKADAŞLAR SINAV SORULARI 20 YE İNMİŞ İYİMİ KÖTÜMÜ DÖNEM SONUNDA ORTAYA ÇIKACAKTIR. AMA İSLAM SANATLARI TARİHİ HİÇ HOŞ DEĞİLDİ BENİM AÇIMDAN DİĞERLERİ İYİ SAYILIR...SORULARIN BASİTİ ÇOK BASİT ZORUDA BAYAA ZORDA NEDEN ORTASINI BULMAZLARKİ?

IP
mmm05
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mmm05 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2010 Saat 16:17

AYRICA BÜT ÜN GERİ GELMESİ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ....AÖF YETKİLİLERE SORDUĞUMUZDA ZATEN BU SENE SINAVLARI ZOR YETİŞTİRDİK BÜT OLSA İDİ HERŞEY KALIRDI DEMELERİ BENİ DELİ ETTİ. TOPLAM 30 DERS BÜTSÜZ YILDA 16 DERSİ HANGİ ÜNİVERSİTEDE UYGULUYOKİ AÖF... İLAHİYATÇILARA BU KATI UYGULAMA NEDENDİR...

HERKES DUYARLI OLUP AÖF BÜT KONUSUNDA NELER YAPABİLİRİZİ TARTIŞMAK İSTİYORUM.... 

IP
aişe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aişe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 11Aralık2010 Saat 16:51
arapça nasıldı? yarında benim arapça sınavım var...

"Aşk, kainattaki en şiddetli duygudur ama o kelimeyi sakın yozca kullanmayalım." (Su Üstüne Yazı Yazmak / Muhyiddin Şekur)

El intizar eşeddü minen'nar...
IP
aişe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aişe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Aralık2010 Saat 00:27
birde başörtü sorunu yaşadınız mı???

acele cevap yazarsanız sevinirim...

"Aşk, kainattaki en şiddetli duygudur ama o kelimeyi sakın yozca kullanmayalım." (Su Üstüne Yazı Yazmak / Muhyiddin Şekur)

IP
aişe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aişe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Aralık2010 Saat 04:03
Orjinalini yazan: aişe

birde başörtü sorunu yaşadınız mı???

acele cevap yazarsanız sevinirim...

eğer sorumu görüpte cevap yazmayan faili meçhuller varsa, hiç olmadı ALLAH c.c rızası için deyip cevap yazsalar fena olmazdı yani! Bende yarın sinirli bir kişilik sergilemez, adımı asabiye çıkarmazdım hani.

IP
anzotli
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 265

Alıntı anzotli Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Aralık2010 Saat 11:18
başörtü sorunu yaşamadık .istisat ek binada sınava girdim bakalım bugün da aynı şey olacak mı

IP
mmm05
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mmm05 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Aralık2010 Saat 13:41
başörtüsü sorunu olmadı hayırdır sen öyle bir şeymi yaşadın yoksa genel bir izlenimmi almak istiyosun...

ayrıca sorular bugun düne nazaran 1. sınıflar için diyorum baya zordu ama baştada dediğim gibi büt hakkımız olsa gerek... yılda 14 ders için büt olmalı 6-7 derse getirilen büt bi<ede verilmeli...sınav aralıkları çok kısa yetiştiremiyoruz diye bütü vermemek kabul edilemezdir...

IP
aişe
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı aişe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Aralık2010 Saat 18:23
Hayır hiçbir sorun yaşamadım elh. fakat ben cumartesi sınava girmedim o yüzden sordum. Çünkü bazı haberlerde açıköğretim sınavlarını ösym yapmadığı için sorun çıkarıyorlar diye duymuştum. Bilsem neden acele cevap isteyeyim ki.  

Birde 6-7 dersle 14 ders arasında pek bir fark yok. Mesela adamlar bir dersin konusunu bölmüşler iki ders yapmışlar. Olay bundan ibaret. Velhasıl bir bahaneniz olacaksa da bu olmasın.

IP
F.Z.GURBUZ
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı F.Z.GURBUZ Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Aralık2010 Saat 17:53
benim sınav giriş belgem ayın 13 ünde geldi çöpe attım

IP
mmm05
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mmm05 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 14Aralık2010 Saat 20:40

arkadaşlar sınav yerimi değiştirmek istiyorum büroya gitmeden internet ortamında yapacağım adresi sık kullananlara eklemiştim oda silinmiş tam adresi verecek varmı... final için adres değişikliği yapmam lazım...ayrıca yukarda zikretmiştim neden ilahiyat u.e kredili sistemde yılda 14 ders gören bizlere büt hakkı verilmedi diye, sağolsun arkadaşın biri 6-7 dersle 14 ders arasında pek bir fark yok diye yazmış...arkadaşım burda adaletsizlik var bizler onu dile getiriyoruz.ayrıca pek bir fark yok dediğin ders sayısı benim dediğimle seninki arasında 2 kat fark var 2 (iki) yani %100de %100...

A.Ö.F Uzaktan Eğitim Programları olan

• çoğu ön lisans programına verilen haktan bahsediyoruz haktan. hak aramaya duyarsız olupta sadece kendi derdine düşen zavallı insanlar oldukça maalesef daha çookkk bu ülkede çifte standartlar haklı olarak bizlere uygulanır...

saygılar herkese...

Düzenleyen mmm05 - 14Aralık2010 Saat 21:12

IP
    aişe
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    Simge

Alıntı aişe Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 15Aralık2010 Saat 00:11
    Orjinalini yazan: mmm05

sağolsun arkadaşın biri 6-7 dersle 14 ders arasında pek bir fark yok diye yazmış...arkadaşım burda adaletsizlik var bizler onu dile getiriyoruz.ayrıca pek bir fark yok dediğin ders sayısı benim dediğimle seninki arasında 2 kat fark var 2 (iki) yani %100de %100...

çoğu ön lisans programına verilen haktan bahsediyoruz haktan. hak aramaya duyarsız olupta sadece kendi derdine düşen zavallı insanlar oldukça maalesef daha çookkk bu ülkede çifte standartlar haklı olarak bizlere uygulanır... 

"6-7 dersle 14 ders arasında pek bir fark yok" diye yazdım, evet... fakat o yorumun içinden sadece bu cümleyi alıp cevap vermeye kalkarsanız yorumunuz ancak ve ancak bu kadar olabilir, öteye geçmez... Konu ne olursa olsun adeletsizlik varsa bir yerlerde mutlaka gerekeni yapın. Zamanında benzer yolların daha yokuşundan geçmiş bir insanım ben... Yanlış kişiye konuşuyorsunuz. Sayısal zekamın sizden daha iyi olduğuna inanıyorum. Zira söylediklerimi anlamış olsaydınız derdinizi anlatmak için sayısal ifadelere başvurma gereği duymazdınız. Üzgünüm ama asıl zavallı olan sizsiniz. Tek bir şeye odaklanmışsınız ve karşınızdaki insan ne derse desin (olumlu veya olumsuz) beyniniz aynı yönde çalışıyor.

Velhasıl; yazdıklarım üzerinden yorum yapmanız gerekirken, anlamak istedikleriniz üzerinden yorum yapmayın lütfen! Ve hitap şeklinizi değiştirirseniz memnun olurum.

IP
    interaktif
    Yeni Üye
    Yeni Üye
    Simge

Alıntı interaktif Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Şubat2011 Saat 21:36
    mmm05 senden özür diliyorum bundan 2-3 ay öncesi kobay olarak kullanılıyoruz,kimse ne yaptığını bilmiyor diğer programlara verilen büt bizde yok vs. yazmıştın ama galiba haklı çıktın.
    çoğu arkadaşımız sırf ders seçme işlemlerini açıköğretimin sistemi açılmadığı için yapamadı ve dönemleri uzadı hemde 1 yıl.
    galiba esaslıca örgütlenmek şart oldu bu haksızlıklar üzerine.ayrıca aişe kardeş çok ağır şeyler yazmışssın ama maalesef mmm05 haklı çıktı biraz önce okudum yazdıklarınıda sende istersen bi okuyuver forumu açıldığından beri. ve bugun yaşanılanları.
    mmm05 özelden msj atarsan sevinirim

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
    Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
    Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
    Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
    Kapalı Forumda Cevapları Silme
    Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
    Kapalı Forumda Anket Açma
    Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide