Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Türkçe'den Arapça'ya Tercüme Çalışmaları
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netالدراسات الترجمة - TERCÜME ÇALIŞMALARITürkçe'den Arapça'ya Tercüme Çalışmaları
Mesaj icon Konu: merhaba "bir yıla yakın oldu başlayalı..." Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
kutuzyyy
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı kutuzyyy Cevapla bullet Konu: merhaba "bir yıla yakın oldu başlayalı..."
    Gönderim Zamanı: 30Mart2007 Saat 10:01

merhaba arkadaşlar, öncelikle böyle bir siteyi hizmete sunan arkadaşlara içtenlikle teşekkür ediyorum...sitemiz çok faydalı bir site,bilhassa arapçaya yeni başlayanlar için....sürekli yenileniyor ve de güzelleşiyor...arkadaşlara başarılar diliyorum... benim sizlerden bir ricam olacak; arapça-ingilizce veya arapça-türkçe dijital sözluk arıyorum. bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar kolay gelsin

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2007 Saat 10:56

Merhaba Kutuzyyy aramıza hoşgeldin
önce içten ifadelerin için teşekkür ediyorum. Fakat hemen uyarayım, bu yazıyı yazdığın bölüm tercüme çalışmalarının yapıldığı bir bölüm, mesajlarımızı mümkün olduğu kadar uygun bölümlere yazabilirsek forumun düzeni açısından daha verimli olur.

Arapça türkçe dijital sözlük bilmiyorum. Ancak CD çalışmaları var, Online sözlükler var. Bunlar işine yarayacaksa www.arapcayayinlar.net ve www.arapcasozluk.net adreslerini inceleyebilirsin.

İyi çalışmalar diliyorum

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide