Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Ankara İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma BölümüAnkara İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
Mesaj icon Konu: ANKARA İLİTAM SINIF GEÇME Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
kimyager
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 56

Alıntı kimyager Cevapla bullet Konu: ANKARA İLİTAM SINIF GEÇME
    Gönderim Zamanı: 25Kasım2010 Saat 10:20

Ankara ilitamda olan arkadaşlar 1.sınıfdan tek ders kalsa bile 2.sınıfa geçemiyormuyuz hepsini vermelimiyiz.

زينب   إنما الاءمال با النيات   
IP
krnca
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 29

Alıntı krnca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Kasım2010 Saat 17:44

sadce 3 dersden kalırsanız 2.sınıfa geçebiliyorsunuz.fakat ortalamanız 1.80 altındaysa iki dersiniz kalsa bile ikincci sınıfa geçemiyorsunuz.ortalama çok önemli.

IP
kimyager
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kimyager Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Kasım2010 Saat 11:49
cevabınız için çok teşekkür ederim eğer rahatsız etmiyorsan birkaç şey daha sorabilirmiyim...

ortalamanın 1.80 altına düşmemesi için bir dersden en az kaç almamız lazım ben arapçayı şimdiden bıraktım zatende diğerlerinden kaç almalıyım sınıf tekrar etmemem için.

birde sınavlar aöfdeki gibi mi daha mı zormu kitaplarda hiç soru yok nerden temin edebilirim.

son sorum yüz yüze eğitime katılmanın bir faydası oluyor mu?

IP
krnca
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı krnca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 26Kasım2010 Saat 18:17
Hocam çan eğrisi diye bir siistem var.çok yüksek not almasanız bile geçebiliyorsunuz.bazı dersler çalışmka istiyor.eğer çalışacak vaktiniz yoksa bir dersi eleyebiliirsniz.ve ortalamn yüksek olursa o dersden hoopp diye seni geçiiryorlar:))benim öyle oldu.arkadaşımda 20 ile arapçadan geçti.ama diğer ders ortalamaları yüksekti.hepsi hemde:==))arapça yada felsefeyi ele.diğerlerine yüklenin. özetlerin faydası oluyoır.zamanınız yoksa.kolay gelsin.

IP
kimyager
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kimyager Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Kasım2010 Saat 14:23
Cevabınız için teşekkür ederim.inşaAllah rahatsız etmiyorumdur evet vaktim yok son bir hafta çalışıcam ama gece gündüz özetlere ve sorulara nasıl ulaşabilirim yardımcı olursanız çok memnun olurum...özetleri nereden temin edebilirim.

IP
krnca
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı krnca Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Kasım2010 Saat 21:58
kardeşim son hafta yeterli olmuyor.o hataya bende düştüm.açıköğrteim gibi sandım.maalesef bir haftada halledemezsiniz.en az 20 günde halledebilirisniz.özetlere yada sorulara din görevlileri sitesinden yada ilahiyat formdan ulaşabilirisniz.eğer yinede ulaşamazsanız msn den yollayım inş.

IP
kimyager
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kimyager Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Kasım2010 Saat 10:18
izin alabilirsem inşaALLAH 20 gün öncesinden başlarım ama pek sansım yok en fazla 2 hafta izin alırım galiba...
cevaplarınız için çok teşekkür ederim eğer imkanınız olursa zynb87mail adresi vermek yasaktır adresine özetleri ve soruları gönderirseniz çok memnun olurum benim pek vaktim olmuyor bu konudada iyi değilim...Gönderemezsenizde sorun değil ilginize çok teşekkür ederim...

IP
meczub
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı meczub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Kasım2010 Saat 22:59
güya 2.5 üzeri not alıp formasyon hakkı elde edecektim ama artık ümidimi kaybettim okadar çok gereksiz ders varki mesela felsefe türk dili ne alakası var ilahiyatla o değil seneye bide türk dili ve edebiyatı var napıcam bilmiyorum sadece mezun olmak yetecek bana sanırım.

IP
cansız
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı cansız Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 12Aralık2010 Saat 18:43

KRNCA kardes eger sıkıntı olmazsa hangı dersten kac not aldın yazabılır mısın. ve ortalamanı da. tabi istersen. simdiden tesekkurler

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.