Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
Teknik konularla ilgili sorular
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netONLINE PRATİK ARAPÇA DERSLERİTeknik konularla ilgili sorular
Mesaj icon Konu: 37 38 39 dersler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
hacer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı hacer Cevapla bullet Konu: 37 38 39 dersler
    Gönderim Zamanı: 29Mart2007 Saat 16:10

7 gündür derslere hiç giremiyordum şimdi giriyorum ama son üç ders gözükjmüyor artık düzelsede ben de derslerden geri kalmasam.

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Mart2007 Saat 10:52

Merhaba Hacer,
7 gündür derslere giremeyişinin sebebi ödeme yaparken yaptığın bilgi hatasından kaynaklanıyor, zira ödemeni teyid edinceye kadar tabiri caizse canımız çıktı  
Forumda kullandığın isim "hacer" mailin bir hotmail maili, ödemeyi yatığın isim başka bir isim, derslere kaydolduğun mail adresi bambaşka bir mail adresi. Üstelik öğrenci numaranı da yazmamışsın en azından onu yazsaydın oradan bulabilirdik. Eh bu kadar farklı olasılıkları bir araya getirip seni teyid etmemiz gerçekten epey vakit aldı :) Bundan sonraki ödemelerinde daha dikkatli olursan sen de biz de zaman kaybetmemiş oluruz

Şu anda 3 aylık üyeliğin var. Her ay için 12 ders izleyebiliniyor. Dolayısıyla şu anda 36 ders izleme hakkına sahipsin. Bu nedenle 36ncı dersten sonrakileri göremiyorsun. Bu teknik bir hata değil yani. Bilgin olsun.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

IP
hacer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 108

Alıntı hacer Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Mart2007 Saat 08:53
inanın benden kaynaklanan hiç bir şey yok sizi uğraştırmak istemezdim.tabiki dersleri kaçırmakta. adresleri değiştirmemin tek sebebi giriş yapamadığım içindi.ödeme yaparken tüm bilgileri yazdım ama ptt deki şahıs hata ile yazmadı ise onu bilemem.

IP
ibotea
Yönetici
Yönetici
Simge
Site ve Forum Yöneticisi

Gönderilenler: 1329

Alıntı ibotea Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 31Mart2007 Saat 18:32
Bizde de bir karışıklık oldu, sanırım sizlerin farklı farklı mail adresleri kullanmanız bizde de karışıklığa neden oluyor :) şu anda dersleri görebiliyor olman lazım.

Çalışmalarında başarılar diliyorum.

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide