Onlinearabic.net Anasayfası   Aktif KonularAktif Konular  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş   
aöf ilahiyat önlisans arapça dersleri
İstanbul İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
  Forum Anasayfası Onlinearabic.netİLİTAM - İLAHİYAT FAKÜLTESİ LİSANS TAMAMLAMA PROG.İlitam Öğrencileri Tanışma Bölümüİstanbul İlahiyat İLİTAM 1. Sınıf Dersleri
Mesaj icon Konu: İSTANBUL İLİTAMLI ARKADAŞLAR NERDE ACABA Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Pratik Arapça Dersleri
Yazar Mesaj
global
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Gönderilenler: 260

Alıntı global Cevapla bullet Konu: İSTANBUL İLİTAMLI ARKADAŞLAR NERDE ACABA
    Gönderim Zamanı: 22Ekim2010 Saat 23:12

Arkadaşlar dersler nasıl gidiyor?Neler yapıyorsunuz?Derslere katılıyor musunuz?Biraz ses verin.

IP
esra777
Aktif Üye
Aktif Üye

Gönderilenler: 108

Alıntı esra777 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2010 Saat 00:52

ıstanbul kac puanla bıttı:)

IP
crazyboy181905
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 0

Alıntı crazyboy181905 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 23Ekim2010 Saat 11:27
bu sitede fazla istanbul ilitamlı yok sanırım benden başka biz siz mi varsınız....
geçend ders arapça hocamız önermişti bu siteyi... gerçi ben daha önceden b eri varım ama diğer arkadaşların gelmesini bekliyodumm...derslere katılıyoruz başlarda bazı teknik sorunlar oldu ama şu an iyi gidiyo yani...sınavlarda yyaklaştı

IP
meczub
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı meczub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2010 Saat 01:42
ist. a yerleşmiştim ama ben ankaraya kaydoldum fakat aklım ist da kaldı aceba dersleri nasıl biraz bilgi verir misiniz? gerçi ankaranın bişeyi yok yani dersleri felsefe haricinde iyi sayılır.sizdeki derler nasıl felsefe var mı? yada türk dili inkılap tarihi gibi lüzumsuz dersler var mı? bizde bu sene türk dili seneyede inkılap var.

IP
global
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı global Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2010 Saat 16:33
Meczub kardeşim şimdi yiğidi öldür hakkını yeme ben İst. Ünv. nin derslerini çok beğendim.Verilen dökümanlar hem öyle aşırı değil hemde içerik olarak çok güzel hazırlanmış.Hiçbir gereksiz teferruat yok.Ders sayısı 6 tane.Üstelik akşamları hocalar canlı olarak ders anlatımı yapıyorlar.Arapça ve Osmanlıca için bence çok faydalı. Benim çocuğum varken bile elhamdülillah derslere çalışabiliyorum.Biraz Osmanlıca yüklemesi var ve Arapçası kapsamlı.Zaman ayırmak gerekiyor.Geçen sene Ankarayı kazanamadım diye çok üzülmüştüm ama böylesi demek daha hayırlıymış.Diğer ünv.leri kazanan arkadaşlarımada başarılar diliyorum.

IP
nurzzz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23

Alıntı nurzzz Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2010 Saat 17:19
bende kur an ve tecvid derslerini çok beğendim hoca çok iyi ders anlatıyor yaptıgı işin farkında

IP
meczub
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı meczub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 24Ekim2010 Saat 21:11
demeyin arkadaşlar
ne biliyim ya onlıne sözşü falan gözümü korkuttu bide ilk sene olmasndan dolayı tedirgin oldum.bizde kuran tecvid hak getire.bizimde yarn nette eğitim başlyo bakalm neler var.
bide bilginiz var mı ben ist da oturuyorum formasyonu mezun olduktan sonra illaki ankaradan mı almam gerekiyor yokda ist da da her hangi bir ünv de alabilir miyim?illa ilahiyat mı olması gerekiyor

IP
global
Faal Üye
Faal Üye
Simge

Alıntı global Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ekim2010 Saat 00:23
 Bende onu merak ediyorum.Okurken formasyon neden almıyoruz acaba?Böyle bir hakkımız olacak mı?

IP
gozdenur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gozdenur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ekim2010 Saat 12:11
arkadaşlar istanbul ü. örgün 274 ile kapatmış ilitam kaçla aldı ve kapattı?

IP
nurzzz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23

Alıntı nurzzz Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ekim2010 Saat 14:17
ben galiba en sonda bir önceki kişiydim 248 puanla yerleştim
tabi seneye böyle olmaz bence bir çok kişi parası fazla diye tercih etmemişti seneye puanlar yükselir gibi

IP
gozdenur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı gozdenur Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Ekim2010 Saat 20:29
seneye neden yükselsin fiyatlar artıcak mı acaba birde kaç net yaptığınızı söylerseniz çok memnun olucam benm mat 30 40 oluyor ama türkçe 60 ın üzerine çıkmıyor zamanda sıkıntı tabi inş olur

IP
karanfill
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 76

Alıntı karanfill Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 30Ocak2011 Saat 23:53
Orjinalini yazan: crazyboy181905

bu sitede fazla istanbul ilitamlı yok sanırım benden başka biz siz mi varsınız....
geçend ders arapça hocamız önermişti bu siteyi... gerçi ben daha önceden b eri varım ama diğer arkadaşların gelmesini bekliyodumm...derslere katılıyoruz başlarda bazı teknik sorunlar oldu ama şu an iyi gidiyo yani...sınavlarda yyaklaştı
 cumali  sensin  demi  :)     bizde  buradayız  hocam ...

IP
meclub
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı meclub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Ağustos2011 Saat 04:44
dgs den 289 aldım , ilk tercihim istanbul ilitam. global kardeşin dediği beni mutlu etti :) canlı ders ve döküman olması çok iyi cidden. inşallah bu sene de vardır

IP
meczub
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı meczub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 28Ağustos2011 Saat 16:31
ist da kitap yok sadece netten döküman var bilmeyenlere...

IP
zeynep azra
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 56

Alıntı zeynep azra Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Ağustos2011 Saat 00:59
kitap sadece ankarada varmış diğerlerinde yokmuş netten canlı sözlü nasıl oluyor ya çok merak ediyorum okuyan varsa yardımcı olabilirmi

IP
zeynep azra
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 56

Alıntı zeynep azra Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 29Ağustos2011 Saat 01:04
istanbulu istanbulda olduğum için tercih ettim,yapılan müspet yorumlar rahatlattı teşekkürler...

IP
tohru
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı tohru Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 01Eylül2011 Saat 23:10
istanbul ilitam okuyan arkadaşlarım ist üniversitesinde derslere katılabiliyor musunuz?mesela osmanlıca dersine katılmak istesek dahil olabilir miyiz<?

Bir daha ki bahara...
IP
charmangel
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı charmangel Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 04Eylül2011 Saat 21:33
288 aldım....bende istanbul ilitam yazıcam  inş....sadece harcın toplam nekadar olduğunu halen öğrenemedim..geçen yılla aynı olacakmış..geçen yıl kayıt yapanlar toplam nekadar ödeme yaptılar acaba ?

IP
artzey
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı artzey Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2011 Saat 00:30
selam aleykum ben de yeni kaydoldum ama burası da pek kullanılır değilmiş ki yeniyim ve bihaberim, okuyan öğrencilerin oluşturmuş oldugu bi platform yok mu tecrubelerinden faydalanabileceğimiz?

IP
umut00
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı umut00 Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 17Eylül2011 Saat 15:05
selamünaleyküm kıymetli arkadaşlarımbu yıl ilahiyat fakültesini kazandım yalnız arkadaşlar bi sorun var benim, hem arapça hemde k.kerim derslerim baya bir zayıf sizce bunların zayıf olması ilahiyatta benim için sorun olur mu  ilahiyatta temelden eğitim mi veriyorlar yoksa belirli bir seviyeye göremi cvplarınız için şimdiden Allah razı olsun :( :(

IP
meczub
Aktif Üye
Aktif Üye
Simge

Alıntı meczub Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 19Eylül2011 Saat 21:07
Orjinalini yazan: umut00

selamünaleyküm kıymetli arkadaşlarımbu yıl ilahiyat fakültesini kazandım yalnız arkadaşlar bi sorun var benim, hem arapça hemde k.kerim derslerim baya bir zayıf sizce bunların zayıf olması ilahiyatta benim için sorun olur mu  ilahiyatta temelden eğitim mi veriyorlar yoksa belirli bir seviyeye göremi cvplarınız için şimdiden Allah razı olsun :( :(

aleyküm selam hayırlı olsun. ben ank ilitamlıyım bizim dersler sırf çeviri diyebilirim aralarda ufak tefek gramerler var ama şimdiye kdr sınavlarda sorulmadı.mesela sınavda aşağıdaki metinde ne anlatılmak isteniyor veya ne anlatılmıyor,eş anlam zıt anlam gibi şeyler soruluyor.ist ilitamı bilemem ama zannımca onlarda da aynıdır

IP
aysen...
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı aysen... Cevapla bullet Gönderim Zamanı: 25Eylül2011 Saat 00:20
s.a. arkadaşlar bu uzaktan eğitimin içi boş kısımlarının nasıl doldurulması hakkında önerileri yada bilgisi olan war mı??
dini eğilimi pek olmayan şehirde çewremdede yardımcı olmayacak birortamda pişmanlıklar yaşamak üzereyim...kaç sene olduğuna bakmadan herşeyi göze alıp örgünü tercih mi etmeliydik acaba??

IP

Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide

Bu Sayfa 0,106 Saniyede Yüklendi.